Oh Darling! Yeh Hai India

Komedie / Drama

Indie, 1995, 162 min

Tohle teda byla pořádná šílenost. Tulák s prostitutkou se vydají na noční výpravu, která vrcholí dražbou Indie! Je to hodně stylizované, záměrně přehrávané, ale ta dvojice se mi moc líbila - hráli si spolu a blbi, dokud se nepřipletli do uměle vyvolaných nepokojů maskujících pokus o státní puč. SRK dostal za tu noc tolik nakládaček! Pořádně do slízla i Deepa. A ten záporák, který stál proti nim - plešoun s namalovanou kobrou na hlavě a ďábelským smíchem, kterým se motivoval v zrcadlové místnosti, takže se v ní odrážel bezpočtukrát. I jeho nástupce, který marně toužil po lehké děvě - no, jenomže on jí nabízel pouze bohatství, psychické problémy poděděné po otci a moc, zatímco Tulák ji dokázal rozesmát. SRK tam má fantastickou řeč ve vězení. Konec je na několikátý pokus - někteří lidi prostě neumějí zhebnout na první dobrou. SHRNUTÍ: V Indii je asi vážně možné všechno.(31.12.2018)

Zvláštny film s množstvom nadsádzky a irónie. Primerane prehnaný, teatrálny a hudobný ako to už u Bollywoodu chodí. Piesne sú veľmi pekné.(6.3.2019)