Reklama

Reklama

Právník ve studiu

(pořad)
Publicistický
Česko, 2021, 30 min

Účinkují:

Jaromír Soukup

Obsahy(1)

Problémy, spory, křivdy a útrapy, psané životem. Skutečné a dojemné příběhy skutečných lidí v těžkých životních situacích. (TV Barrandov)

Recenze (3)

Allien.9 odpad!

všechny recenze uživatele

Jak taková epizoda "Právníka ve studiu" vypadá? Paní přijde do studia a začne stylem páté před deváté popisovat svůj problém. Zamračený Soukup to po chvíli nevydrží (přece nebude jen sedět a poslouchat, že), převezme iniciativu a začne problém divákům přeformulovávat. Vzápětí je ale přerušen s tím, že ne, že je to jinak, než právě řekl. Pak dostane do ruky jakési lejstro, které si za dvě vteřiny stylem osmý řádek vlevo dole prostuduje a odpoví, že se mu v něm zdá vše v pořádku... Opravdu lituju každého duchem chudého člověka, který to sleduje a bere to jako seriózní právnické poradenství. ()

oskiii odpad!

všechny recenze uživatele

Soukup nepřestává překvapovat. Jednou si hraje na premiéra, pak na kuchaře a nově na právníka. Nelze si nevšimnout jeho masky důležitosti. Lze vidět a slyšet, že se této herecké role zhostil na jedničku. Povýšený výraz v obličeji i hlase…asi jako opravdový právník.    Nicméně, hned na začátku sdělí divákům skrze text, že to celé vlastně nemá žádný odborný základ a nesmí se to brát vážně. To jen kdyby někoho napadlo to brát jako odborné rady.    Člověk by řekl, že těch jeho dvacet diskuzních pořadů je vrcholem narcismu. Ovšem tímhle tu laťku zase o kousek zvedl. ()

Reklama

Reklama