Show se uskutečnila 5. září 2021 v Now Arena (Chicago, Illinois). Na kartě se sešlo deset zápasů.
1) Pre-Show: Best Friends & Jurassic Express vs. Hardy Family Office & The Hybrid 2
2) Miro vs. Eddie Kingston (AEW TNT Championship)
3) Jon Moxley vs. Satoshi Kojima
4) Dr. Britt Baker, D.M.D. vs. Kris Statlander (AEW Women's World Championship)
5) The Young Bucks vs. Lucha Brothers (AEW World Tag Team Championship Steel Cage Match)
6) 21-Woman Casino Battle Royale (Vítězka získá zápas o AEW Women's World Championship)
7) Chris Jericho vs. MJF (Pokud Jericho prohraje, ukončí aktivní kariéru wrestlera)
8) CM Punk vs. Darby Allin
9) Paul Wight vs. QT Marshall
10) Kenny Omega vs. Christian Cage (AEW World Championship) (TheSpearCZ)

drake31

Záver samotný je hodný 5*. AEW dominuje a bude dominovať môj wrestligový život dlhú, dlhú, DLHÚ dobu a robiť ma šťastným. TK a co. robia wrestligový svet neskutočne vzrušujúci a aj keď je Dynamite niekedy ako horská dráha, nikdy nenudí a určite nebude (spoločne s Rampage) s týmito novými akvizíciami, ktoré odpremiérovali vo veľkom štýle počas All Out. Lucha Bros. vs. Young Bucks jednoznačne zápas noci, no PPV ako taká, až na jeden zápas doručila naprosto gigantickú porciu wrestligovej zábavy s tonou skvelých, vzrušujúcich momentov ktoré zahriali pri srdci a poslali zimomriavky naprieč celým mojim telom. Ak niektorý wrestligový fanúšik ešte nie je na tomto AEW hype traine, po tejto noci naozaj neviem čo by museli spraviť. ()

GTS_PUNK

Ringový návrat CM Punka po siedmich rokoch, debuty Ruby Soho, Adama Colea a Bryana Danielsona, účasť japonských legiend Satoshiho Kojimu a Minorua Suzukiho, fantastické chicagské obecenstvo a nabitá zápasová karta, ktorú pre seba ukradol Steel Cage Match o tag teamové tituly medzi Lucha Brothers a The Young Bucks. All Elite Wrestling ponúkol neuveriteľne nabitú šou, ktorá musela zavrieť (či skôr, právom, otvoriť od úžasu) ústa aj tým doteraz najväčším skeptikom. Tony Khan a spol. 5. septembra 2021 v Chicagu dokázali, že AEW je momentálne wrestlingová destinácia číslo jedna, a dúfajme, že ňou ešte dlho ostane, pretože práve takto má vyzerať profesionálny wrestling. O All Elite Wrestling: All Out 2021 možno právom hovoriť ako o jednej z najlepších (ak nie najlepšej) wrestlingovej PPV šou minimálne poslednej dekády, na čom sa okamžite jednohlasne zhodla široká wrestlingová verejnosť. Tlieskať v stoji a sňať z hlavy všetky klobúky nestačí. Presne tu opäť ožíva láska k profesionálnemu wrestlingu. ()

• Na této show zápasil po více než sedmi letech CM Punk, pro kterého to byl vůbec první zápas v AEW. (TheSpearCZ)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Champion Sound“ od Cypress Hill. (TheSpearCZ)