Zásek

• Francie Huit Rue de l'Humanite (více)

Během pandemie platí v Paříži přísný lockdown a potrhlí obyvatelé jednoho činžáku si musí zvyknout na nový život. A taky jeden na druhého. (Netflix)

pupidup

Nasmála jsem se, až jsem slzela. "Jedete na dovolenou? Ne, vyvenčit psa" :D Možná podle některých primitivní humor, ale já se fakt bavila, poprvé skoro po dvou letech údajné pandemie a zřejmě i přípravy na konec civilizace, jak ji známe!  Navíc jsem nečekala nějaké umělecké zaměření. A těch je snad až příliš v dnešním téměř tragickém světě.  Proto buďme veselí, radostní a bavme se právě u takových komedií. Navíc naprosto pravdivých - protože každý z nás může být právě tím jedním "charakterem" sousedů v baráku. ()

kinoholik

nevím, jestli to bylo tím nudným dabingem, ale od francouzské komedie mám větší očekávání, než tuhle množinu nesympatických exotů ()

eexDon

Für mich - 65%, - /občas často se to poněkud táhlo, moc velká komedie to taky moc nebyla/, + /utahování si z covidu celkem zábavné a scéna s covidovým šílencem v obchodě jasně nejlepší/, hodnocení - celkově docela průměrná komedie, co moc nenadchla, ale první filmový počin, co jsem viděl, co zobrazuje současnou covidovou dobu ()

Lajan

Další taková "rádoby" komedie, kdy každá postava ze sebe dělá dementa, takže to bude zaručeně vtipné. Satira bohužel v žádném případě. Lidi se tu nechovají jako svobodně myslící bytosti, ale jako ovečky, které nemají na nic vliv. V tom je možná pravdivý dotyk s naší nedávnou realitou. ()

tein

Zoufale nevtipná rádoby komedie plná odporných a neskutečně otravných postav. Nezachrání to ani dojemnej konec, kterej si aspoň jedinej trochu zaslouží tu jednu * ()

Pan_Au odpad!

Já se opravdu nesmál. Už po 20 minutách jsem neustále žmoulal ovladač, že to jakože típnu. Jenže doporučil mi to kamarád mého kamaráda a tak jsem se navlékl do svěrací kazajky a zkoušel to vydržet. Ne, tak infantilní komedii, která vás nerozesměje, jsem už dlouho neviděl a tak jsem se z té kazajky nakonec dostal, a fakt to típnul. Mám rád francouzské koláče, ale i francouzský koláč se občas nepovede. ()