Une aventure de Papyrus - La vengeance de Seth (TV film)

Sutechova pomsta

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

Francie / Kanada, 1998, 73 min

Michel Gauthier

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Moc akce nečekejte, ale dobrodružné to určitě je. Pokud máte rádi starověké bohy Egypta, tak budeme mile překvapení že tu z nich nedělají v podstatě "šašky se zvířecími hlavami" jako už v několika filmech, ale pořád bych si je představoval trochu jinak. Ale to je na vás. Děj je docela fajn, ale ten konec mi přišel nějak otevřený i když to pak nahradil seriál. Kdyby měl film jen o půl hodiny navíc mohlo to skončit dost dobře, ale takhle mi to přišlo trošku odfláknuté. Ale v celku je to dobrý film.(21.1.2014)

Seriálom nepobozkaný nemôžem animáku uprieť, že je dostatočne dobrodružný a dotýka za staroegyptských božstiev, akurát, že som sa v tej spleti intríg, mien a postáv strácal až príliš často. Až príliš často sa používali riešenia v podobe deux et machina. Prosto guláš, ktorý nie je podporený ani ktovieakou kvalitou animácie. Stopáž mi tak ubiehala dosť pomaly.(28.6.2018)

Film, narozdiel od seriálu nieje mojou srdcovkou, ale i tak dávam plný počet, keďže "Papyrus" je jedna z mojich naj rozprávok, najstaršia nostalgia a mám rada samotnú postavu Papyrusa. Žiaľ, príbeh je dosť "klišéovitý", nič extra sa očakávať nedá. Avšak milovníkov Egypta určite poteší.(4.4.2016)