The Girl in the Woods

(seriál)
Drama / Horor / Mysteriózní
USA, 2021, 3 h 30 min (Minutáž: 24–30 min)

Epizody(8)

Neďaleko malého mestečka v Oregone žije malá komunita, ktorá chráni okolitý svet pred monštrami z iného sveta. Carrie (Stefanie Scott) jedného dňa opustí svoje miesto a unikne medzi ľudí. Nasledujú ju ale temné sily, ktoré začínajú ohrozovať každého, kto im skríži cestu. (Marceloo)

Marceloo

Neďaleko malého mestečka v Oregone žije malá komunita, ktorá chráni okolitý svet pred monštrami z iného sveta. Carrie (Stefanie Scott) jedného dňa opustí svoje miesto a unikne medzi ludí. Nasledujú ju ale temné sily, ktoré začínajú ohrozovať každého, kto im skríži cestu. - Niektorým hercom vyhovujú viac televízne projekty, a práve to je podla mňa prípad Stefanie Scott. Páčil sa mi aj jej výkon v Insidious 3, ale táto úloha jej podla mňa sedela ovela viac. Celkovo toho The Girl in the Woods po hororovej stránke vela nepredvedie, ale v záverečných epizódach sa tu objavili celkom slušné masky a aj finále je na takúto mini produkciu slušne napísané, takže je to za slušné tri hviezdičky. Dosť tomu pomáha aj to, že majú epizódy cca 25 minút, takže to ubieha velmi rýchlo. ()