foto

Stefanie Scott

  • nar. 6.12.1996 (23 let)
    Chicago, Illinois, USA

Biografie

Stefanie Scott (celým jménem Stefanie Noelle Scott) se narodila 6.prosince 1996 v Chicagu, Illinois. Má dva starší bratry, jménem Troy a Trent. Žije na Floridě a v současnosti navštěvuje akademii "Holy Trinity Episcopal".

Jako mnoho dalších pohledných začínajících hereček, ani u Stefanie tomu nebylo jinak - v srpnu 2009 se umístila jako první pro umístění v magazínu s názvem "Discovery girls magazine". 

Svoje první filmové pokusy a krůčky absolvovala v méně známém video filmu Beethoven - Velký trhák v roce 2008, dále například v seriálu Superagent Oso a mihla se taktéž ve větších filmech - v romantickém Má mě rád, nemá mě rád a posléze ve filmu Hlavně nezávazně.

V roce 2011 se objevovala jako jedna z titulních dětských rolí v produkci Disney Channel s názvem Farma R.A.K. jako Lexi Reed. V témže roce (jelikož kromě herectví se věnuje též zpěvu) vydala i píseň s názvem "Girl I used to know". 

V roce 2013 se objevila jako guest star v kriminálním seriálu Zákon a pořádek jako Clare Wilson. 

Její prozatímní největší a zároveň titulní rolí je účast v  Insidious 3: Počátek, kde ztvárnila roli mladé dívky, která v momentě, kdy chce kontaktovat do onoho světa svou zesnulou matku, přitáhne na sebe nechtěnou pozornost zlověstného démona.

Ondra "herr_carter" Šich

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2015 2015 MTV Movie Awards (TV pořad)
2013 Nickelodeon Kids' Choice Awards 2013 (TV pořad)
2011 Friends for Change Games (TV pořad)
2006 Disney 365 (TV pořad)