Ovečka Shaun: Vánoční příběh

• Velká Británie Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný
Velká Británie, 2021, 30 min

Režie:

Steve Cox

Scénář:

Giles Pilbrow

Hudba:

Tom Howe

Shaunovi se nedaří sehnat větší punčochu, a tak se celá farma vydá na pěkně divokou vánoční výpravu. A dokonce na saních! (Netflix)

Sopholojong

Solidne aardamovske trampoty oveciek s predajom doma ukuchteneho spiritusu na vianocnych trhoch a vyslobodzovacimi eskapadami malej ovce v dome k zhliadnutiu pri vareni kapustnice alebo miesani zemiakoveho salatu. Aardam nam trochu skostnatel (podobne ako Pixar) a svojim predchadzajucim vysokozabavnym, tonou napadov prekypujucim, dielam (Wallace&Gromit, Chicken Run) sa uz asi nikdy nevyrovna. V tejto kratkometraznej verzii styri slabe *, v celovecernej by to bolo za tri "beeee". ()

AdelleR

Malý Timmy chce vidět Santu, a tak se kolem toho tradičně strhne pořádná mela. Je tomu už věru let, co jsem koukla na něco týkajícího se ovečky Shaun, ale byl to příjemný návrat plný nostalgie. Pořád je to stejně praštěné, ovce pokazí, co můžou, a chudák pes se může ztrhat. Na Vánoce tak akorát, pobavilo. ()

silvie12

Zábavný krátký vánoční film, který pěkně naladí vánoční atmosféru a je pro celou rodinu. Možná jsem čekala o trochu víc vtipů, ale nakonec příběh byl hezký. ()