Hon na vrahy

• USA Catching Killers
USA, (2021–2023), 7 h 54 min (Minutáž: 32–46 min)

Režie:

Simon Dekker

Scénář:

Simon Dekker

JJ Holoubek (vypravěč), Dan Rather (a.z.)

Série(3) / Epizody(12)

Seriál o skutečných zločinech, ve kterém vyšetřovatelé případů nechvalně známých sériových vrahů odhalují děsivé detaily svojí náročné práce. (Netflix)

Maslo133

Po té co jsem shlédnul snad všechny dokumentární pořady na Netflixu mi to přijde trochu vyčpělé. Je to víceméně recyklát toho co už buďto sám Netlfix nebo i někdo jiný jednou natočil. Hnedka u prvního případu jsem měl neustále pocit že jsem to už někde viděl. Taky mě tam dost štvaly emocionální chvilky vyšetřovatelů. Jak báby v přechodu co si jdou poplakat. Další díly už byly naštěstí lepší. 70% ()

HickeyEarl

Neskutečně mizerně natočené. Bezbřehá nuda. A kromě Ridgwaye, který patří do extraligy sériových vrahů, byl výběr těch dalších o ničem. Ale možná je to lepší. Pokud vás zajímají s.v. je spousta lepších dokumentů a knih. ()

janmatys

Začátek byl celkem zajímavý, nicméně 3. série už je v podstatě jenom o machrování US záchranných složek - tím myslím všechny ty agentury na tři písmena. Obvykle se k řešení přitom dostanou náhodou, nebo se pachatel vzdá, nebo pomůže zásadním způsobem civilista, tzn. nějaké machrování bych si odpustil. Tohle samo provázelo už první dvě řady, nicméně ve třetí je to občas extrém. Navíc je tam hromada zbytečné omáčky, díly by mohly být komplet do 30ti minut. Co naděláte, je to národ s téměř nulovou historií, ale radil by celému světu a do všeho kecá, a tak už to asi zůstane. 50% ()