Hon na vrahy

(seriál)
  • USA Catching Killers
Dokumentární / Krimi
USA, (2021–2022), 4 h 49 min (Minutáž: 32–42 min)

Simon Dekker

Simon Dekker

JJ Holoubek (vypravěč), Dan Rather (a.z.)

Série(2) / Epizody(8)

Seriál o skutečných zločinech, ve kterém vyšetřovatelé případů nechvalně známých sériových vrahů odhalují děsivé detaily svojí náročné práce. (Netflix)

*CARNIFEX*

Dokument sa zameriava na konkrétnych páchateľov a skutkom ktoré spáchali, pričom pokiaľ dúfate v autentické zábery z miesta činu či z vyšetrovania - zabudnite. Celý dokument sú poväčšine monológové výpovede vyšetrovateľov či ľudí, ktorí sa podieľali na odhalení identity vraha, s prebleskom inscenačných scén či zvukových záznamov výpovedí páchateľov. Prvá časť materiálovo odfláknutá, druhá lepšia v závere kvôli autentickým záberom zo zatýkania a výsluchu, tretia a štvrtá epizóda sa zaoberajú jedným prípadom, pričom kvalitatívne ťahá dokument nahor z dôvodu priebehu vyšetrovania. Lepší priemer .. ()

Marze

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento druh dokumentu o skutečné zločinu mám rád. Zvláště o sériových vrazích. Tento má celkem všechno. První série pojednává o třech různých zabijácích.   Ale fiktivní seriál MINDHUNTER: Lovci myšlenek má mnohem kousavější a ironičtější vhled.  ()

luka4615

Poutavé kriminální příběhy s přidanou hodnotou v podobně autentických záběrů a výpovědí kriminalistů, kterým ale podráží nohy poměrně krátká stopáž jednotlivých epizod a uměle vytvářená atmosféra, jež mnohdy až moc “tlačí na pilu”. Škoda. (Netflix) ()

Arsenal83

Prvé dve časti slušné, ďalšie dve už nie toľko. Nemá to grády a postupne sa z toho stane hypnotikum. https://dokumenty.tv/hon-na-vrahy-komplet-1-4-dokument/ ()

Jespe-film

Načančaní detektivové ve fracích vzpomínají v umělě vytvořené místnosti s rozsvícenou zářivkou, tlačící na nepřítomnou atmosféru, na případy, které jsou herecky zinscenované. Žádná přidaná hodnota, velká absence autentických záběrů z případu a víceméně jakási óda na kriminalisty s pravým americkým patosem na hrdinství. Bída. Velké zklamání. Co se zpracování týče, tak velká nuda. ()

Tr0nic

Toto bolo riadne soft. Teda ten štýl akým to je natočené, nie príbehy samotné, tie sú riadne drsné. Neukážu nám žiadne telo, ani pozostatky ? Toto by kľudne mohol byť nejaký podcast bez obrazu a malo by to rovnakú výpovednú hodnotu. ()

Warhorr

1. díl Ridgway. 2. díl Wuornos. Celkem rychlý průběh událostí zaměřený na diváky, kteří o sériových vrazích třeba doposud neslyšeli. Pro nezasvěcené určitě zajímavá podívaná. Pro ty, co mají už něco nakoukáno tak to bude sloužit spíš jako taková rekapitulace. Osobně mě překvapilo pár záběrů z místa činu, které jsem v předchozích dokumentech neviděl ale nic navíc tady prostě není. Oproti dokumentům z Investigation Discovery je to zde hodně osekané. Co dodat ke zbylým dvoum dílům ? Nechápu, proč má jedna vražda nejdelší stopáž a je rozprostřena do dvou epizod. Tohle bylo nezajímavé a unavující. Měli tam vecpat klidně Ramirese, Gaceyho. ()

Psycho.R

V Cinemě měl Hon na vrahy dost nízké hodnocení, ale ve skutečnosti šlo o průměrný dokument, který Vám rozšíří povědomí o třech případech vražd. Nemám s tím žádný problém. Jen v posledním případu jsem nechápal motivaci paní k tomu, proč uváděla křivá svědectví. ()

soviczka

Hodně velké zklamání... Krátká stopáž formátu vůbec nesvědčí. Nedozvíte se a vlastně ani neuvidíte nic než nabubřelé detektivy, kteří podělali, co mohli, a tak se půl hodiny obhajují a vytáčí. ()

rublik05

Na jednu stranu jsem rád, že Netflix konečně zkusil kratší formáty true crime dokumentů, oproti těm mnohahodinovým natahovaným nudám je to vcelku příjemné osvěžení, nicméně mám pocit, že v tomto případě se to tak úplně nepovedlo. Zvolená témata jsou sice ostatečně poutavá, problém však nastává v jejich zpracování. To je šíleně odfláknuté, k mému velkému překvapení místy i trochu nudné, divák se nedozví téměř nic nového, dobových materiálů je použito minimum, vlastně vůbec nechápu, co má tohle dílo za smysl, když si lze, třeba zrovna na Netflixu, dohledat několik podrobnějších a především kvalitnějších filmů či dokumentů. Pro mě celkem zklamání, s přimhouřením očí čistý průměr. 5/10. ()

Lesazrk

kde je necenzurované telo, tam je aj hviezdička navyše....v tomto prípade by si to nezaslúžilo ani tú jednu hviezdičku, keďže nevedia ukázať ani len obyčajné kosti ()

Maslo133

Po té co jsem shlédnul snad všechny dokumentární pořady na Netflixu mi to přijde trochu vyčpělé. Je to víceméně recyklát toho co už buďto sám Netlfix nebo i někdo jiný jednou natočil. Hnedka u prvního případu jsem měl neustále pocit že jsem to už někde viděl. Taky mě tam dost štvaly emocionální chvilky vyšetřovatelů. Jak báby v přechodu co si jdou poplakat. Další díly už byly naštěstí lepší. 70% ()

HickeyEarl

Neskutečně mizerně natočené. Bezbřehá nuda. A kromě Ridgwaye, který patří do extraligy sériových vrahů, byl výběr těch dalších o ničem. Ale možná je to lepší. Pokud vás zajímají s.v. je spousta lepších dokumentů a knih. ()