Land Shark

Čína, 2020, 75 min

Režie:

Siyu Cheng

Astaroth12

Zraločia tematika filmárov vždy priťahovala a aj keď na začiatku útočili len z vody, ale aj oni sa vyvíjali a tak skáču z tornád, bojujú ako duchovia či zombie a najnovšie už majú gény aj dážďoviek. A tak keď ste ešte nevideli obriu a žravú dážďovku smelo do tohto filmu, je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Tak najprv je to spojenie Zradnej hlbočiny s MEG: Hrozba z hlbín , aby to potom už bola práca pre Burt Gummera, ktorý bol hlavnou postavou vo chvení a takéto príšery vie loviť. No jeho nepozvali na party, tak si postavy museli pomôcť sami a, že nebojovali len zo žralokom, je asi jasne každému. Film ide klasickou linkou, kde je samé klišé, lacné triky a slabo hrajúci herci. Ale aspoň sem-tam je tu humor a aj keď je to ťažká krávovina, nebola to až taká strata času, ako som si myslel. ()

Destoroyah

Mali sme tu žralokov v piesku, žralokov v snehu, žralokov v láve, žralokov v tornáde, žralokov v nebi tak prečo nevytvoriť ďalší podobný a primitívny film o obrovskom žralokovi v zemi. Film má priemerné CGI ktoré občas vyzerá fakt hrozne, herci sú celkom dobrý a aj humor je podarený a hlavne nie je trápny. Pre milovníkov tohto žánru to môže byť dobré ale pre mňa to bol úplne zbytočný film ktorý sa znova točí okolo žralokov ktorý sú všade len nie vo vode. HODNOTENIE: 4/10 ()

peppe odpad!

Viděno na Youtube - Asylum jsou normální sračky proti tomuto skvostnému dílku!!!Žralok kříženej se žížalou - to tu ještě asi nebylo. Mazec, pro milovníky tohoto žánru více než nutné!!! ()

Rathalos

Land Shark je sice neskutocna pi*ovina z Ciny,o tom niet ziadnych pochyb,ale na druhej strane som sa vyborne bavil na tom,co vsetko divak zazije a vidi v tomto vtipnom filme a preto davam tri hviezdy...:⁠-⁠) ()

oveckaoa odpad!

Tak tohle je peklo proti tomuhle jsou útoky xhlavého žraloka od Asylumu Útok dvojhlavého žraloka (2012) Útok trojhlavého žraloka (2015) Útok pětihlavého žraloka (TV film) (2017) kvalitní. Vědci chovají žraloka co  později změní pohlaví na samici a nějak se oplodní  ten uteče a začne je nahánět. Žralok je ještě nějakým způsobem křížený s žížalou jelikož se dokáže podhrabávat zemí v některých scénách dokonce po té zemi i klouže v jedné scéně i zařadí zpátečku a táhne si svou oběť někam do díry (zní to tak blbě jak to píšu).  Film se pokouší o vtipy typu mě nežer jsem tlustý nebo ten žralok se sám opíchal? Je tam nějaký tlustoprd, který by za normálních okolností zemřel jako první , ale tady umírají ostatní kolem něho ve filmu je i scéna kdy tři postavy utíkají před tím žralokem křičí na ostatní ať utečou oni ho vidí a tak 5 minut na ně ještě čumí holka jde k chlápkovi co z něho tečou litry krve a ptá se ho si v pořádku . Pro milovníky trashe to bude asi zlatý důl. 0 procent ()