Domácí příšerky

• Rusko Finnik (více)
Trailer 3

Elfinové se nepodobají žádným jiným tvorům. Laskaví a dobrosrdeční kouzelní skřítci milují zmrzlinu a scházejí se na týdenním sjezdu, aby se poradili, jak co nejlépe pečovat o „svého člověka". Zkrátka se ze všech sil snaží splnit své poslání. Prostě idyla. Nebýt jedné mimořádné výjimky... Finnicka. Tenhle Elfin se každého, kdo se nastěhuje do jeho domu, snaží nejrůznějšími fígly vystrnadit. Lidi nemá rád, protože jsou nepořádní, hlasití a ničí věci. Vše se ale změní, když se do nejděsivějšího domu v městečku Berg nastěhuje desetiletá Kristýna se svými rodiči. Chytrá a odvážná dívenka, která si nejradši hraje na detektiva, Finnicka odhalí. Ve chvíli, kdy se kolem nich začnou dít divné věci, nezbyde Finnickovi a Kristýně než se i přes odlišnosti spojit a začít spolupracovat. Podaří se jim včas vyřešit všechny záhady a zachránit město? (Continental film)

Trailer 3

playboxguest

Na Ruský animák hodně velké překvapení, které se animací i příběhem směle vyrovná kdejaké pohádce ze západu. Přesně ten typ, co mi sedl a klidně se na něj s chutí někdy podívám znovu. Vyjímečně bylo i fajn, že toho moc na programu kina k výběru nebylo a tak jsem narazila na příšerky. ()