Kdo přežije - Cagayan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2014

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Jeremiah Wood, Woo Hwang

Svalovci versus chytráci versus krásky. Je tu další řada drsné soutěže. Tentokrát budou soutěžící rozděleni do tří kmenů: Apari, Luzon a Solana. Soutěžící se musí vypořádat nejen s drsnou přírodou, ale i s nedostatkem jídla a pití. Kdo přehraje, přelstí ostatní, zaslouží si titul poslední přeživší a získá tak jeden milion dolarů? Třicetdevět dní, osmnáct soutěžících a jeden přeživší. Toto je Survivor Cagayan. (reich)

Vassa91

Spoilery Objektivně tak na tři*, ale když vidím tady to celkové hodnocení, tak ho chci trochu "znormálnit", třeba se nás takových najde víc. Zase taková hitparáda to totiž nebyla. Mám rád série, ve kterém jsou tři kmeny. Vždycky je to zajímavé, hlavně je jasné, že když hra vázne, tak první twist to rozjede. Podle mě to byla průměrná řada s pár skvělými hráči (Spencer, LJ - ano, ten mi připadal velmi dobrý a zasloužil by si ještě šanci, Sarah) a jedním z nejpřeceňovanějších vítězů. On to totiž Tony zas tak těžké neměl, protože to, co mu tady prošlo by mu v drtivé většině sezon rozhodně neprošlo. ()

Hidan

Tohle je nejlepší série Survivor, kterou jsem viděl.za dlouhou dobu. Začátek sice slabší, jako koneckonců často, ale ve finále neuvěřitelný: sympatičtí soutěžící, dobrá lokalita, nepředvídatelnost, od producentů dobře vymyšlená náplň série, dobře sestříhané video (když pominu nadržování vítězi, ale to jim asi nemůžu moct vyčítat, dělal dobrou show), pěkně udělaná poslední epizoda a vyvarování se předvádění levných emocí, napínavé až do konce. Mohu jen doporučit. ()

Mallorca

Vynikající série! SPOILERY. Na nováčkovskou sérii opravdu výborný cast, kdy většina skutečně přišla hrát a hráčů do počtu, kteří obvykle tvoří většinu, bylo zanedbatelně. Tony hrál výborně, i když jsem mu nějak nefandil, hodně lidí ho přirovnává k Russelovi, ale Tony na rozdíl od Russela umí aspoň trochu slušně jednat s lidmi, proto měl i šanci vyhrát. Navíc Woo byl ve finále opravdu jen do počtu, za celou dobu neudělal vůbec nic, pořád jen poslouchal Tonyho rozkazy a když mohl jednou udělat rozhodnutí, který by mu přineslo milion, stejně se držel svýho pána Tonyho. Měl jsem tu hodně oblíbenců, velká škoda že Spencer neseděl ve finále, zasloužil by si to. Měl jsem rád i Tashu, Trish, LJ, Jefru a i Kass mě bavila. Tahle série díky nepředvídatelnosti a mnoha blindsidům patří mezi mojí TOP 5. ()