Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dokumentární

plakát

Zdravá vdova 29/169 (1972) (TV film)

Mít takové nápadníky, to by neodmítla žádná správná žena. Libíček, Menšík, Kemr, Somr, Bek, Lipský, Hoger, Filipovský... tomu říkám sestava :D každopádně vtipně udělané, trošku mě naštval neuzavřený konec, kdy to měla dát do kupy s panem učitelem, ikdyž Cupák byl ve skutečnosti homosexuál, ale heteráče hrál vždy skvěle.

plakát

Všichni moji blízcí (1999)

Když uvážíme, že je to rok 1999, který uzavírá naprosto úchvatné období kinematografie, pak ano. Abrhám, Bartoška, Lábus, Vetchý, Šafránková, Labuda... nevídaná sestava, dnes už nás svou přítomností těší jen Lábus. Krásný příběh, který není zbytečně dlouhý a i tak je obsáhlý. Trošku mi vadili předabované postavy, ale polské herečky byly prostě překrásné. Bylo příjemné vidět mluvit Bartošku anglicky a Abrhámovo I understand se mi taky líbílo :D. Zato Šafránková se vůbec nechytala.

Půlnoční běh (1988)

Tohle mě tak bavilo. Akční komedie s Robertem DeNirem... to můžu. Humor byl úžasný, akce taktéž. Hezky to utíkalo a doprovázející hudba byla taky velice příjemná. Na státní svátek ideální záležitost. Vřele doporučuji.

plakát

Ženy a život (2022) odpad!

Dívat se nebudu, na to si svého času moc cením, pokud lidi budou chodit na takové sračky do kin, česká kinematografie se nikam neposune.

Ferrari (2023)

Adam Driver to zahrál dokonale. Naprosto dechberoucí výkon v jeho podání, tohle sedlo jako prdel na hrnec. Moc se mi líbily záběry na mrtvé řidiče, po zhlédnutí jsem si musel pustit aspoň deset videí s nehodama z 50sátých let. O Ferrari by mohl být klidně seriál od počátků až do současnosti. Film se soustředil na jediý úsek, ale i tak klobouk dolů.

Pusinky (2007)

Doležalová byla, je hrozná herečka, tanečnice apod. Nováková a Nesvačilová to bylo pravé terno, nahotou se nešetřilo a jako mužj sem si přišel na své. Najs, ale děkově nic moc. Celkem shitstorm, 53% mluví samo o sobě.

Stav milosti (1990)

Trošku mě nasral konec, nemám to rád takové otevřené finiše. Nicméně Penn a Oldman to zabíjeli. Robin byla sexy as fuck. 90tky byly neuvěřitelné a vstoupit do nich tímto filmem mělo předeslat jaké desetiletí filmu se očekává a v jakém bude duchu.

plakát

Hořké dny (1979) (TV film)

Bullshit, opravdu kvalitní hovno bez příběhu, totální trapas, nuda, šeď. Hloupost.

Temné stíny (2012)

Myslím, že to bylo pořád nadprůměrné. Ten cast a Johny Depp jako upír, come on... Kostýmy, nálada, jestli něco Timovi jde, tak je to ten ponurý vibe a ten je spot on.