Zirky za obminom

• Ukrajina Зірки за обміном (více)

Najväčší súperi na javisku a rivali v branži, hviezdy šoubiznisu Polja Moljakova (Olja Poljakova) a Foma Mychajlovskij (Mychajlo Choma), si záhadným spôsobom vymenia svoje telá a nečakane sa ocitnú v tele toho druhého. Zúfalo sa snažia získať späť svoje životy, ale na to, aby dosiahli svoj cieľ, každý z nich bude musieť vyriešiť rodinné a ľúbostné problémy svojho protivníka. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Prebratý námet, ok, človek si povie, že úpravou scenára to nakoniec bude vtipné. Lenže táto úprava scenára vyznela skôr ako skrytá agitka. Dve ženy sa bozkávajú, lebo jedna z nich je akože muž. A bradatý muž je vlastne ženou a aj jeho spokojné dieťa mu vraví: Mami, neškrab ma tou bradou. No proste taký čudný vtip, ktorý má byť skôr o akceptácii inakosti - nezáleží, aké vonkajšie znaky máš, záleží na tom, kto si (ako sa cítiš). A hoci by sme aj opomenuli tieto ukryté správičky, film nie je vôbec humorný, ani jedna scénka nevyšla. ()

Johnny.ARN

Absolútne ničím nie je tento film výnimočný. Zámená tiel, Vianoce, prehnané pohyby, rodinné trable atď. Prečo ho potom pozerať? Sexy ženy, ľahký humor a hlavne uvedomenie si toho, že ani tvorcovia to neberú vážne a zbytočne netlačia. 2 z 5 ()