Stand Alone: The Making of Halloween III

všechny plakáty

PKD

Koment.#2555. Součást série dokumentů o H filmech, tuším, že z br kolekce 2012-13. Byť v nich zcela absentuje Carpenter, co se týče jeho involvování do prvních 3 filmů. A i když mám i ostatní, tento je z pochopitelných TEN nejdůl. Má pěkně a ne moc křiklavě, udělanou úvodní znělku. jednoduchá...efektní. Za to koncové credity, které jsou pochopitelně udělány plně ve stylu filmu, mají hud. podbarvení v podobě té šílené reklamní znělky, kterou zde tak všichni milujem.;-) Fanda tohoto konkrétního (zneuznaného) filmu, se i na tak malé ploše dozví opravdu hodně věcí, které ho zajímají, takže nemám pocit, že by bylo něco důl. zanedbáno, etc. Už jen název samotného dokumentu hovoří za vše. Tom Atkins je zde ještě větší sympaťák, než ve filmu (moc mě pobavilo, jak smýšlí o úplném závěru filmu) a Stacey Nelkin vypadá pořád dobře. Byť je tento počin již 10 let stár. A to ostatní je též ok. Takže ve výsledku magora do Carpenterovské hudby VELMI zamrzí mistrova nepřítomnost, co se týče zvláště jeho pohledu na film (díky Satanu aspoň za to málo v in Search of Darkness) a hl. nějaké to žbleptnutí o dokonalé mjůzik. To tam prostě chybí.:( Aspoň to částečně vyváží přítomnost Alana Howartha. ()