The Kardashians

(pořad)

Rodina, kterou znáte a milujete, přichází se zbrusu novým seriálem, který vám umožní nahlédnout do jejich života. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall a Kylie se vracejí před kamery, aby odhalily pravdu, která se skrývá za titulky novin. Od intenzivního tlaku při vedení miliardových podniků až po veselé radosti při hraní a vysazování do školy, tento seriál přináší divákům strhujícím způsobem upřímný příběh o lásce a životě v záři reflektorů. (Disney+)

Dzeyna

Dostala jsem od toho přesně to, co jsem očekávala, takže super. Vypla jsem hlavu a pobavila se. Nejvíce mě tedy pobavila Kourtney s Travisem a jejich očista vajíček a spermatu. ()

phamphi

Humans of late capitalism. Geniální věc na výplach mozku po náročném týdnu ;) Samozřejmě, intelektuálně je to v podstatě demence, ale řemeslně je to výborně zvládnutá reality show o jedné rodině, která je dost.. - jak by řekl můj kamarád pták - kuku. Dobrý title první epizody: *** Burn Them All to the F*cking Ground *** ()

dragonfire

To je něco mezi odpadem a již zmíněným "výplachem mozku", až je to vlastně docela přijatelný. To drama nikdy neomrzí. Pokud jste pracující člověk, tak toto opravdu oceníte jen tak na relax. ()

Bozvav odpad!

Jen v Americe a v dnešním naprosto poťapaném svět, může hejno oplatikovaných slepic, vydělat miliardy dolarů na blbosti puberťáků a otylých hospodyněk, které si koupí každou kravinu, co ty káči propagují. ()

Predátor: Kořist je streamingovým hitem

Predátor: Kořist je streamingovým hitem

10.08.2022

Před pěti dny na americké streamovací službě Hulu, v latinské Americe na Star+ a ve zbytku světa na Disney+ odstartovalo dlouho očekávané akční sci-fi od 20th Century Studios v režii Dana… (více)