Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Drama

Recenze (1 141)

plakát

Holčičky (2022) (pořad) odpad!

Tak kvůli tomuhle Agátka roztáhla i anál.

Párty Hárd (2019)

Hrozná prasárna, od který jsem i já občas odvracel oči. Martyho celkem uznávám, ale je to nemocný hovado.

plakát

Bezva ženská na krku (2016)

Film začne vyloženě skvěle. První kontrast mezi ústředními postavami je fakt dobrej a to hovado, který tu Vetchý předvádí, mě vážně bavilo. To byl jeden aspekt, na kterým film stojí. Druhý je samozřejmě půvab Petry Hřebíčkové, která je tady, řekněme kulantně, nesmírně rozkošná. Jenže jak to tak bývá, obě postavy se do sebe zahledí a je po výbušných scénách. Sice k nim občas ještě dojde, ale logicky jich ubývá. Copak o to, to je všechno víceméně v pohodě. Jenže ke konci Vetchý nepřipomíná chlapa, který odhodil zášť vůči opačnému pohlaví, ale koktavýho Jirku Luňáka. Lepší 3.

Rakeťák (2022)

Sere pes na logický kopance v čele s tím, že mají jednoho testovacího letce, který je 4 roky pryč nebo že jen tak najdete supermoderní loď v budoucnosti. Film letí jako voda a díky posádce ťulpasů se nenudíte ani chvíli. Jo, už jsem viděl lepší animáky. Ale taky mnohem horší a tenhle,i když patří spíš do lepšího nadprůměru, mě teda bavil dost.

plakát

Accident Man 2: Zabijákova dovolená (2022)

Prvních 20 minut je čistá katastrofa a poprvé jsem u toho usnul. Zbytek jsem dojel právě teď a musím říct, že kdyby měl film o deset minut míň, tak se hovno stane. Od jistého momentu to je jen kecy, bitka, kecy, bitka. Vrcholem je asi souboj s nezničitelným klaunem, který nakopl film do úplně jiné roviny. Škoda těch volovin předtím. Bohužel ani díky skvělému klaunovi nebo snažícímu se ninjovi to není na víc než 2.

plakát

The Defenders (2017) (seriál)

Jako jo, Defenders jsou o třídu slabší než Daredevil, o první řadě Punishera ani nemluvím. Ovšem jako výplň mezi 2. a 3. řadou Daredevila docela nutnost a díky méně dílům s kratší stopáží to máte hned hotový. Nakonec musím dát 3. Člověk čeká kdo ví co a ve finále kde nic tu nic.

plakát

1899 - Klíč (2022) (epizoda)

Dobře, už víme, co se děje. Nikoliv však proč se to děje. Z nějakého důvodu tam jsou... Pokud seriál bude pokračovat a dáte mi vysvětlení proč tam vlastně byli, ještě zvednu o jednu.

plakát

1899 - Pyramida (2022) (epizoda)

Už to natahujete jak nudli z nosu.

plakát

Daredevil - Perfektní hra (2018) (epizoda)

Ježiši, ten namástrovanej turek nebo co to je za mokačíno mě tam tak sere :D