Šestý ročník profesionální wrestlingové show se uskutečnil 23. října v největším městě státu Michigan a tím je Detroit. V místní hale pojmenované po slavném boxerovi Joe Louisovi (Joseph Louis Barrow) bylo přítomno 14 tisíc diváků. Uskutečnil se zde mj. zápas Jima Duggana a Stevea Austina, ale hlavním tahákem byl zápas, dnes patrně nejznámějších wrestlerů Ric Flair vs. Hulk Hogan o titul WCW World Heavyweight Championship. (Stocki)

nevermore

Jedno z nejslabších PPV, co jsem měl možnost pod taktovkou WCW vidět. Hodně to má na svědomí obludárium, které sem přitáhnulo z WWF, jmenovitě neumětel Big Boss Man, nebo extrémně trapní a nepříjemní Hacksaw Jim Duggan a zejména! Brutus Beefcake. Tyto postavičky sem dotáhnul jejich kamarád Hulk a společně se začali podílet na likvidaci dobrého wrestlingu jako např. tady na Halloween Havocu 1994. Asistovali k tomu i stálice špatnosti z WCW, uveďme si Dave a Kevina Sullivana, otcem protěžovaného Dustina Rhodese, nebo "Goofyho" Arna Andersona. Do vzniku NWO bylo ještě daleko, takže nesmrtelná Hulkamania mohla ještě nerušeně téměř dva roky rozvracet snažení "WCW věrných" wrestlerů, kteří takovou dobu čekali na svoji příležitost (ukázkový případ Steve Austin, který to později radši leftl pro WWF). Bída tady ten event. A hlavní zápas, kdy byl donucen Ric Flair položit kariéru v zápase s Hoganem, byl nejen neuvěřitelně nechutnej (Hogan, několikrát sundá i ženskou Sensuous Sherri) ale navíc topornej a nudnej, prostě taková ta špatná klasika 80. let. Palec nahoru za Vadera. ()