Babiččin dům

Přes husté listí pomerančovníkového háje, v pálivém horku letního dne duchové minulosti a hříšníci dávno zapomenutí spojí své ruce a tančí děsivý tanec stínů a provinění, nevinnosti a msty... (D-ALVIM Video)

Mark1983

Tak tohle na mě neudělalo dojem ani ve školních letech, i když jsem občas zaslechl evidentní ohlasy o tom, jak je tento horor perfektní. No...já vím svoje, takže i když jsme ho měli kdysi na videokazetě tak ani přesto se mi po něm nestýská. BABIČIN DŮM, - Bububu! :-D ()

xentrixx

Ano ano milí zlatí, na dnes již legendárním OK 3 to dávali (a taky Dr. Hard and Mr. Heavy, kdeže ty časy jsou). A málem jsem se u toho strachy při..tento. Žádnej Freddy, žádnej Jason, žádný fiktivní kreatury, ale obyčejná (a docela pohledná) šílená ženština. Dvě scény, z kterých mám dodnes husí kůži: její nepříčetný ksicht, který na děti vybafne, když se schovávají pod lávkou a její zlověstnou přítomnost, kdy na svého syna civí na plaveckých závodech...brr.. ()

Johnysinner

Tenhle film o Jeníčkovi a Mařence bych zařadil do kategorie drama,protože Davidův vyděšený hodinu trvající pohled,byl snad jediným důvodem,proč tuhle nudu dokoukat do konce.Nejvíc mě pobavila scéna,kdy David vystřelí na prosklené dveře.A ejhle,je tam Lynin kluk a ne jejich matka,předvídatelné.Zbytek filmu akční a hororové scény =0.Doporučuji film pustit po hodině,o nic fakt nepřijdete. ()

JohnnyV

Na OK3 a videokazetách to bylo se simultánním překladem. Bylo to děsivé. Zejména scény, kdy šílená matka běží k náklaďáku nebo vykoukne pod most. ()

Peregrina

viděla jsem to v deseti letech poprvé a měla noční můry...nejvíc z jednoho záběru, kdy se šílená matka ohne přes most a koukne se na ty choulící se děti, naprosto děsná baba!!!! ()

JARDAHONDA

Legendární horor, který na začátku 90. let byl průkopníkem těchto podařených snímků.. Nostalgie z dětsví a skvělá děsivá podívaná **** ()