Zamilovaná Stella

• Francie Stella est amoureuse (více)

Stella navštěvuje poslední ročník střední školy. Ale říká, že jí to nevadí. Je to rok, kdy objevuje slavný pařížský klub Bains Douches a osmdesátá léta i jejich bláznivé noci. Její kamarádi se pořád učí, otec odešel s jinou ženou a matka je v depresi. A pak je tu André, božský tanečník. Tento rok poznamená celý její život. Dívka předstírá, že na to nemyslí. (Cinemax)

ecceHOMMO

Prišlo mi to dejovo neskutočne prázdne. Vlastne som pri pozeraní celú dobu trpel a silou mocou bojoval s tým, aby som to nevypol. ()

kolemjdouc odpad!

ŽVANÍRNA JAK VYŠITÁ.Tohle je vzorek francouzské mládeže??Po dvaceti minutách mi šlo na nervy úplně všechno ()

Aljak

Spočiatku to vyzeralo celkom nádejné, pretože to malo zaujímavú ústrednú postavu, ale aj celkovo atmosféru dospievania a nových sexuálnych skúseností. Ale napokon sa dej prakticky nerozvíjal a stále sa to točilo okolo toho istého. A pritom to malo aj nábeh na sociálno-spoločenskú drámu, ktorá mala čo povedať. Navyše, Stella sa tiež správala dosť nestálo a miestami nelogicky. Nuž, myslím si, že to malo vyšší potenciál, ale akosi nevyšlo... 1* ()