Reklama

Reklama

Starověký Egypt: Kroniky říše

(seriál)
  • Česko Kronika starověkého Egypta (více)

Obsahy(1)

Přibližně před 5 000 lety vznikla na Nilu jedna z největších a nejmocnějších říší v dějinách: starověký Egypt. Dodnes je považován za podivný a tajemný. Tento seriál představí jedinečné úspěchy Egypťanů v oblasti vlády, kultury a společnosti. Mezinárodní vědci a badatelé rozluští fascinující aspekty této vyspělé kultury. Každá epizoda upozorní na jeden aspekt této fascinující kultury, od Nilu přes bohy a krále, velké metropole a kult smrti, pyramidy a ženy starověkého Egypta až po války a nakonec pád této první vyspělé civilizace. (Viasat)

(více)

Recenze (4)

Marze 

všechny recenze uživatele

Ke shlédnutí v archivu České televize. Evropská unie je nepochybně dokonalejší i když se zde obyvatelé neumí reprodukovat a musí dovážet pracovní sílu stejně jako v posledních fázích Egypta. Dil o zenach prisel pro me s neznamou latkou, krome Kleopatry 7.Podobne dil o egyptskych valkach a zbranich. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

3/8 Přehledový německý dokument s hranými dotáčkami a počítačovými rekonstrukcemi. Vcelku zajímavý počin rozdělený do zajímavých kapitol věnovaných přírodě, náboženství, ženské otázce, architektuře atd. ()

Galerie (137)

Reklama

Reklama