Vánoce s tebou

• USA Christmas with You
Trailer

VOD (1)

Popová hvězda, která hledá inspiraci na vánoční hit, se sejde s mladou fanynkou, aby jí splnila velké přání. A díky tomu najde konečně lásku. (Netflix)

Trailer

ElleMcDee

Páni, tak Freddie Prinze Jr. ještě žije? Bylo fajn ho zase vidět na filmovém plátně, ale bohužel s Aimee Garcia neměli žádnou chemii a nehodili se k sobě. A to mám oba ráda. Je to zkrátka další typická vánoční klišé romance s předvídatelným dějem, přemrštěnými dekoracemi a dialogy, které jako bych slyšela už stokrát předtím. Ale tak na oddych je to fajn. ()

Marze

Pro divaky, kteri se chteji citit svatecne v magickem case pres skutecny svet, v nemz zijeme. Typicka Hallmarkovska produkce. Nic zabavneho, nuda. Hrozna hudba, hloupe, predvidatelne, s tupymi dialogy, nulova chemie mezi postavami. Symbol Ameriky pred padesati lety bila blondynka je vyhynuly druh a uz ji na ulicich nikde nepotkate.  "Tyhle saty? Dobra volba".Klise vsech prodavacek. Uz jste nekdy zazili,aby vam prodavacka rekla "no co jste si to hrozneho vybral!". ()

Jonatána

Pohodové podívání v sobotu večer, když v telce nic nejde a nemáte chuť číst. Jak už tady někdo psal, český dabing děs, já jsem nevydržela těch 35 minut jako uživatelka Kekik, přehodila jsem to na angličtinu s titulky ani ne po 5 minutách. :-) Při pohledu na tu šílenou výzdobu u Miguela doma mě jen napadlo, že něco tak hrozného bych doma nesnesla, ani kdyby mi platili. Ale jinak za mě docela příjemný film. ()

zipacna

Na začátku jsem vycítil snahu o podobnost s filmem Music and Lyrics, na který nedám dopustit. Ale úplná kopie to nebyla. Byla to ale vcelku obyčejná romantická komedie, ničím nevyčnívající. Snad jenom pro mě ne moc známým Freddiem Prinzem jr., který nebyl v této roli vůbec špatný. A ke třem hvězdičkám tomu asi dopomohlo i to hispánské prostředí. Takže nakonec to byl celkem fajn film k víkendové večerní siestě. ()

carly

Ja tomu filmu nemám čo vytknúť. Milé postavy - Mo a Abuela sú najlepšie, dobrí herci, príjemný príbeh. Na jednej strane sa všetko stalo strašne rýchlo - ale je to vianočná romanca, tak čo iné čakať, na strane druhej som ocenila, že tam nasilu netlačili žiadny externý konflikt. Hudba je taká všelijaká, ale vyslovene neprekáža, veľké plus dávam bilingválnemu spievaniu. Hlavná dvojica je uveriteľná, plus je super, že sú v podstate jedna veková kategória. Presne toto očakávam od vianočnej romance. ()