VOD (1)

Epizody(6)

Svérázný detektiv je kvůli svému přístupu k práci dočasně mimo službu. Najde si proto posilu, se kterou se na vlastní pěst pustí do vyšetřování série brutálních vražd. (Netflix)

Trailer

BFG2000

Velmi solidní kriminálka, od našich polských sousedů, kteří tak definitivně potvrzují, že jsou na míle daleko před českou filmovou a seriálovou tvorbou. Naprosto úžasný vizuál a hutná atmosféra - kameraman opravdu na jedničku, skvělí herci, někdy až dechberoucí lokace Vysokých Tater, solidní skvěle padnoucí hudba, vyzdvihl bych i zvuk jako takový a v podstatě docela zajímavý děj a scénář. Kdyby v seriálu nebylo pár poměrně zásadních logických děr, bylo by to za mě klidně do plného počtu. Ale některé faily opravdu odpustit nedokážu. A jako dost mě nasral ten konec! Byl naprosto skvělý, ale... Nedokázal jsem poznat herečku, která v téměř poslední scéně řídí jeep! Byla to Zuzanna nebo Kamilla? Zdálo se mně, že právě Zuzanna a to by celému konci dodalo úplně jiný rozměr. Každopádně nadprůměrný počin! ()

JB001

Vzhledem k nízkému hodnocení této netflixové novinky si dovolím to kompenzovat o hvězdičku vyšším hodnocením. Což znamená plný počet. Moc se mi líbily exteriéry i inspirace bondovkami. Vůbec jsem se u toho nenudil a zkoukli jsme doma na jeden zátah. A těším se na pokračování... Apropó když jsem jel naposledy lanovkou na Lomnický štít, tak tam ten hambinec ještě nebyl. ()

sofiapetra

Obvykle mám tento žánr (severský, protože o to se snažili) v oblibě, ale toto bylo celé takové odpudivé a nadbytečně krvavé. S poměrně zmatenými a až příliš snovými prostřihy do minulosti. Vraha jsem bohužel uhodla, hned jak se objevil na scéně. A závěr si asi musím domyslet sama. Ale ať jen nekritizuji: atmosféru to mělo a hory byly krásné. ()

M.i.k.e

Poláci umí, ale ne vždy se všechno povede a tahle tatranská variace na True detective potažmo severské krimi budiž důkazem. Technické stránce sice není moc co vytknout a prostředí ve kterém se odehrává je nádherné, ale příběh/případ bohužel extra nestrhne a Forstova trudná minulost mi začala být celkem rychle ukradená. Zklamání...40% ()

LiVentura

A jako u Snehulaka a vsech podobnych jiz zevsednelych krimithrilleru jsem vraha odhalil v pulce a o tom preci krimi je? Takze kdyby mel serial o dva dily min, neuskodilo by to!! Prese vsechno velka poklona polskym producentum a filmarum, kam se ceska tvorba hrabe, my tu toneme mezi fadnimi "historickymi" vrahy a utapime se spolu s vodniky v "pohadkovem" rybnicku Nikoho. ()