Miren se domluví s Millánovou a Diario Sur zveřejní video s Amayou. Díky tomu se objeví nové stopy a možný podezřelý. (Netflix)

milbelQ

Už vieme prečo VHS, fajne vymyslené. Toto je príbeh o unesení, tak prečo tak veľká minutáž o depke MIREN, že by také NETFLIXové naťahovanie. Sťahovák -  dozvedeli sme sa prečo ho zatkli, je to sviňa porno pedofilná a čo jeho syn ??? Kvitujem nie sú zbytočné dlhé scény z rodičmi. Žiaľ aj v tejto časti sa uchýlili ku KLIŠÉ: Oslava novinárov v bare. K Miren prichádza novinársky tútor a začnú bla bla keci. Pripomenutie, aby sme nezabudli -   všetci poliši sveta nemajú časť papať preto neustále chlascú kávu. Hlavná poliška dohoda s Miren „ Quiet pro Quo “ Záver prekvapivý. ()

Anderton

Možno sa až príliš vŕtame v psychickom stave novinárky, ale záver naznačuje, že nakoniec môže byť všetko so všetkým prepojené a aby tie vedľajšie dejové línie mali zmysel, tak by to tak aj malo byť. Miren ide všetko ako po masle, majiteľka obchodu ihneď navrhne niečo za niečo a podobne ústretová je aj policajtka, až to šuští papierom. Ale keďže je to napínavé a ide sa slušným tempom vpred, nejde o výraznejšie výčitky. ()