Najvernejší

Dokumentární / Reality-TV
Slovensko, 2023, 45 min

Účinkují:

Juraj Bača (moderátor)

Psí kouč zasahuje: zlepší život psa a jeho ľudskej svorky! Juraj Bača pozve do rodiny, kde sa pes stal problémom, profesionálneho kouča psov, Juraja Ferka. Ten urobí všetko preto, aby psov a ich majiteľov naučil spolupráci a zmenil ich spoločný život k lepšiemu. Juraj Bača vám ukáže aj príbehy, v ktorých pes býva najvzácnejším tvorom planéty a nenahraditeľným členom rodiny. (RTVS)

TV spot

kolemjdouc

Na tenhle pořad jsem narazila náhodou v upoutávce na něj .Kdo nemá možnost srovnávat s českým podobným ,dává nízké hodnocení.Tady je středem bodu pes.Je to o něm tak je neustále v záběru.Velmi dobře sestřihané.O majiteli psa si uděláme vlastní názor a spíš je zaměřeno na práci kouče.Nenásilná vsuvka z farmy kde majitelka zachraňuje psy, kteří by jinak už možná nežili. ()

corona

Jedná sa o remake kanadského The Dog Dudes, kde dvaja týpkovia so svorkou severanov dávajú do laty nevychovaných psov a najmä  ich majiteľov. Do pamäti sa mi vryl najmä potetovaný drsný motorkár, ktorého terorizovala čivava. Tu je tréner iba jeden, sekunduje mu Jurko Bača, ktorého kariéra sa začala dosť hrozivo točiť už iba okolo detí a psov. ()

janesX

Nepatrím medzi milovníkov psov (naozaj nie), ale z tohto reality seriálu som len tak náhodne videl jeden diel a vydržal som sa na to so záujmom pozerať od začiatku až do konca. Stredobodom pozornosti bol v tejto časti malý buldog, ktorý ani za svet nechcel chodiť von. Na venčenie ho museli majitelia odnášať na rukách, pričom sa chudák zakaždým od stresu celý triasol. Juraj Bača (ktorému moderovanie dobre sedí) zavolal experta a ja som už len čumel, čo s týmto problémom tento chlapík dokáže spraviť. Dávam iba "rezervné" tri hviezdy, ale inak táto relácia určite nie je na škodu, práve naopak, myslím že je to jedna z mála dobrých prínosov z produkcie STV (pardón, RTVS). 55%. ()

vecnaAmbra odpad!

Za mňa nie! Na moderátora výstražne šteká pes a on sa mu prihovára ťuťuli muťuli a zároveň ustrašene odskakuje od plota (umelé divadielko kvôli väčšiemu diváckemu efektu). Cvičiteľ 10 krát odvedie psa na "miesto" pričom tam pes aj tak ani raz nezostal (nečudo keď aj s majiteľom na neho vzápätí ostanú napäto "čumieť", takže fakt nechápem akoby to pes mohol začať považovať za miesto svojho kľudu a odpočinku), nekonečné podplácanie psa pamlskami za každú blbosť. Cvičiteľ nemá žiadnu charizmu, proste osobnosť, ale je na tom lepšie ako afektovaní majitelia tých psov. ()