Reklama

Reklama

Možné lásky

  • Česko Případné lásky (více)

Obsahy(1)

Láskou oslepený student Carlos zaranžuje v kině setkání s dívkou svých snů. Ta se však neukáže. Během jeho čekání se stane něco, co navždy změní jeho život. Po patnácti letech jsou divákovi prezentovány tři možné verze jeho života. V té první je hlavní hrdina vláčen mezi útěchou z bezpečí, které mu přináší šedivý manželský život, a touhou po vášnivém dobrodružství. Ve druhé verzi žije Carlos jako gay, jehož život se točí kolem sexu; ve třetí nikdy nezažije opravdovou lásku a klopýtá z jednoho vztahu do druhého, hledajíce ideální ženu. Jedna z těchto variant je jeho skutečným životem, další je možnou alternativou a ta poslední je život, který by chtěl opravdu žít. Otázkou je, která je která. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Dramatické životní okamžiky podané s jižanskou bezstarostností: Carlos a Julia na sebe čekají před kinem a minou se - co může vzejít z této situace? Dosavadní dokumentaristka Sandra Werneck a její hledání řádu, neřádu, náhody, omylů i pouhopouhých lidských vnuknutí a činů doprovázejících "prostou" lásku. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

" Sice kultivovaně, jemně a potichu, ale prděla." Milujem takéto filmy! Chlapík čaká na babu, tá nepríde a tak jeho život ide úplne inak, ako si predstavoval. No a oni vám predložia tri možnosti, ktoré by sa mohli udiať behom tých 15 rokov odvtedy, čo sa tá holka neukázala. Dobré jak sviňa!! A najlepšie na tom bola tá ich teplomilná, bezstarostná pohodička za pochodu ešte bezstarostnejšej muzičky, len si nemôžem ani zaboha pomôcť, ale v tom treťom parte som tam furt videl Sagvana Tofiho s účesom Bruce Leeho! ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama