You'll Never Find Me

všechny plakáty

Patrick (Brendan Rock), podivínský a osamělý obyvatel, žije v mobilním domě v zadní části izolovaného karavanového parku. Poté, co vypukne silná bouřka, se u jeho dveří objeví záhadná mladá žena, která hledá úkryt před nepřízní počasí. Čím déle noc trvá a čím více se mladá žena o Patrickovi dozvídá, tím obtížnější je pro ni odejít. Brzy začne pochybovat o Patrickových záměrech, zatímco Patrick začne pochybovat o svém vlastním uchopení reality. (JasonCZ)

Warhorr

Úvod byl pro mě značným utrpením. Já mám dialogovky vskutku rád, ale tady to je z drtivé části spíš jen samé filozofování, polemizování a nasmrádlý podobenství, jako bych sledoval Terrence Malicka a jeho pokus o natočení hororu. Avšak světě div se, i přes ty konverzační bahna a těžce pomalý tempo mě film pořád držel ve střehu. Efekt může spočívat i v tom, že se zde mistrně hraje s divákovou psychikou, protože se čeká, kdo jako první odkryje karty a kdo tady vlastně může být ten špatný. Hodně to samozřejmě podporuje bravurní atmosféra v podobě neutuchající bouřky ( zde mi to velmi připomínalo Tornatoreho ''Pouhou formalitu'', ale to je pořád o kus dál ). Posledních 20 min je výbornou odměnou s příjemným mindfuckem. ()

figliar

Film je prakticky celý o dvoch hercoch, o kvalitnej temnej atmosfére a o dialógoch, ktoré držia diváka v napätí. Prvá hodina bola dosť dobrá, fakt som nevedel kto je kým a aká je minulosť postáv. Potom sa však dej vybral prapodivnou a zmätenou cestou a z dobrého thrilleru sa stal nepodarený horor s veľmi slabým koncom. Fakt veľká škoda, lebo podobné filmy obľubujem a z témy sa dalo vyťažiť viac. ()

Daiker

No na první film od tohoto režiséra asi nemám co vytknout. Konečně někdo pochopil, že k budování napětí a strachu je zapotřebí nepříjemná, temná atmosféra a prvotřídní ozvučení filmu. Hudba se povedla ... Můj nový Soundbar funguje skvěle a tento kvalitně ozvučený film jsem si užil. A stačí jen dva herci. Psycho jízda na konci filmu byla povedená a naštěstí dávala smysl. Mohlo to být kratší a film není vhodný pro epileptiky.... ()

FeriusParfax

Tak kdo je tady to vraždící monstrum? Samotářský chlap z karavanu, podezřelá ženština nebo snad nějaká nadpřirozená síla? Tyhle myšlenky vás provází asi 80 minut. V nich je našlapané drama, tuhá atmosféra, perfektní dialogy a napětí. Tyhle „povídačky“ mi dost sedí. Posledních 15 psychotických minut na mě ale asi nezapůsobily tak, jak měly. Přinesly spíše hořkou pachuť pelyňku než šťavnatou příchuť jahod. Velká škoda. Do té doby super thriller. Silné 3* ()

Stumbleine

Kvalitně napsané monology scénáristů, napjatá atmosféra, výborná je režie i zvuk. Lidé co na tomto pracovali mají nesporně talent dělat film v porovnání s podobnými nízkorozpočtovými tvorbami, jenž jsou téměř vždy katastrofálním shitem. Tento snímek naopak ukazuje, jak se to má dělat (téměř) na jedničku. Škoda nepovedeného halucinogenního závěru, na tom se dalo více zapracovat ()

WeeLass

Na shudderovský film hodně slušný. První dvě třetiny mě hodně bavily, byl jsem fakt připoután k televizi protože děj byl záhadný a měl jsem plno otázek, které jsem doufal časem film objasní. No.. ten konec byl trochu chaos a moc jsem to nepobral, ale i tak lepší než kterýkoliv jiný shudderovský film, co jsem za poslední roky viděl. ()

Easykill

Na režijní debut je "Nikdy mě nenajdete" docela ucházející počin, ale zaručeně se ztratí v obrovském množství podobných thrillerů. Hlavně proto, že nepřináší nic zvláštního ani inovativního. Mě osobně to dost připomnělo film "old man"(2022), až na to, že zde se nelze bavit o hereckých výkonech, twistech ani pointě, která by měla bůh ví jaký přesah. (spoiler!) To co jsem viděl na konci, mi bylo jasný někde ve třetině, takže žádný wow efekt se nekonal. Snaha o atmosféru za pomocí tmy a blesků se minula účinkem, tedy alespoň u mě. Ani nevím jestli chválit scénář, protože místy je to jen "wtf". Taky věřím, že 80% lidí to unudí tak, že začnou připravovat seppuku. Já se nudil jen místy, ale nic co bych nepřežil. "Konverzačky" mě stále nějakým způsobem baví a vím, že když uteče byť jedna věta, potom nemusí dávat věci smysl. Ale jak píšu výš, na debut, solidní práce. Dobře natočená a hodně komorní záležitost. Jen to chtělo trochu větší "koule" a kdyby to bylo víc creepy, nic by se nestalo. ()

Keledaia

Jsem jen pul hodiny in, ale nechci zapomenout ohodnotit, pac to neni vubec spatne. Neni to vylozene dobre, ale nudne take ne, jako docela fajn na zabiti jedne hodiny. V dnesni dobe je tezke najit neco solidniho co cloveka neunudi k smrti, a tohle je schudny. ()

carebear

Nebolo to zlé : pomalý začiatok, systematické budovanie napätia, zvedavosť čo sa bude diať ďalej až po intenzívne finále kde.jeden nebude vedieť kde je sever . Škoda záveru to už bolo asi trošičku moc na môj vkus- 50%. ()