Bone Cold

Dvaja ostreľovači špeciálnych jednotiek, ktorí sú navyše nerozlučnými priateľmi, boli vyslaní na špeciálnu misiu do mrazivých a zasnežených severných lesov Ukrajiny s cieľom zlikvidovať vodcu novo-rozrastajúcej sa skupiny anarchistov. Avšak pri splnení úlohy sa začínajú stretávať s pochybnosťami a desivými víziami, s ktorými ani jeden z nich nepočítal. (sochoking)

sochoking

Bone Cold  by si rozhodne zaslúžil viac prachov a známejšie ksichty v hlavných roliach. No na nízkorozpočtový film má celkom slušný vizuál. Ten thriller v anotácii k filmu je dosť taký zavádzajúci, hoci o napätie tu nie je núdza. Osobne by som prihodil k tomu totiž ešte psychologický a dráma. A to všetko je naviac "narezané" hororom! A funguje to neuveriteľne dobre. Celkový dojem mi akurát kazila herečka v hlavnej úlohe jeho ženy, ale to sa dalo prekúsnuť. ()

Ondrew

Ustredna myslienka filmu je zaujimava a i z hladiska celkoveho feelingu je o co stat, no nizky rozpocet si vybral svoju dan. Pri snimkach, kde jedna osoba zastava funkciu takmer celeho stabu, to zvacsa nekonci moc dobre. Tym skor je mensi zazrak, ze i ked s odretymi usami, no na tie 3 hviezdy to Billy Hanson so svojou snimkou predsa len dotiahol. 55%. ()

Hexx

Famózní nízkorozpočtová záležitost, říkající si o slušnou odezvu. A jak je vidět, je stejně tak zainteresováno více hodnotících. Ano ano ano! Aneb šlape to od začátku až do konce, není zde ani jedno nesmyslné odbočení či hluché místo, a to je rozhodně mistrovský počin po téměř dvě hodiny. Lehoučce mi to připomnělo legendární SNIPER, ovšem zde natuněno hororovými prvky tak jak to mám rád. ()

drbimbo odpad!

Celou dobu jsem si přál, aby ty žoldáky už někdo zabil. Prochází se po lese, ... Když sledují "cíle", tak u toho stojí nebo klečí, větve na stromečku, pod kterým je takovej "borec" schovanej, se pohybují, jak do nich strká,.... Úplní profíci :)) Triky jak z 80tek a samozřejmě hlavní hrdina žije s někým jiným než s běloškou - to už je v americkejch a nejenom v nich -  filmech  - povinný. Už mně tam chybělo (a to je v americkejch atd. už taky povinný), aby byl jeden z hlavních "hrdinů" 4procentní :)) ()

Arsenal83

Psycho thriller a ten vojačik psycho naozaj vyzeral. Plus rôzne hlavokazné predstavy prinášajú aj hororové prvky, takže to nedopadlo zle aj napriek nízkemu rozpočtu. Zároveň film prináša poznanie, že na východnej Ukrajine pozdĺž ruských hraníc môžete stretnúť všelijaké monštrá, len to, že niektoré sú len výplodom fantázie. Ale aj tak, sakra, čo robia americkí ostreľovači na misii niekde na Donbase? ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v amerických štátoch Maine a Kalifornia. (MikaelSVK)

Časové pásmo bylo změněno