Lee Jin-ho (Hoya) je středoškolák, který sní o tom, že se stane zpěvákem. Moc se mu ovšem nedaří, nejen na konkurzech, ale i v životě. Takže skončí v domě své sestry, kde kromě její vlastní rodiny žije i celá rodina jejího manžela. A když už nemůže být hůř, objeví se jeho starší bratr Jin-sang (Bo-hyeon Ahn), potížista, který má problémy s policií a v patách mu je vytrvalý detektiv Choi Dong-pal (Cheol-min Park). Jejich bratrské vztahy se vyhrotí, když Jin-sangovy problémy začnou ohrožovat Jin-hoův sen. (LangiJ)

LangiJ

Na tenhle film jsem měla zálusk 4 roky. Podle reportáže a toho, že v něm hlavní roli hraje Hoya z Infinite, jsem si myslela, že půjde o hudební film, který bude o cestě hlavního hrdiny za jeho snem, stát se zpěvákem. A ono ejhle. Něco málo z konkurzů, tréninků se objeví, i snahy o zlepšení zpěvu, vystoupení a písničky se dočkáme krátce až v samém závěru. Příběh se hlavně soustředí na vztah dvou bratrů a konflikty, které vyvolává kriminální minulost jednoho z nich, takže hudební složka je jen jakési křoví na dotvoření děje. I když jsem od toho čekala něco jinýho, ve výsledku to nebylo špatný. Lehký nadprůměr - 3,5* ()