Journey to Bethlehem

• Austrálie Journey to Bethlehem (více)

Aljak

Popravde, príliš ma to nelákalo, ale tie vysoké hodnotenia ma zlákali. A napokon to bolo fakt vydarené. Výborný nápad takýmto zaujímavým spôsobom podať udalosti, ktoré predchádzali narodeniu Ježiša Krista Spasiteľa :) Muzikálové podanie tomu dodalo ešte väčšie grády, a celkom sa mi to aj páčilo, hoci niektoré hudobné a choreografické čísla boli slabšie. Pri niektorých postavách mi až tak nepasovalo herecké obsadenie, ale aspoň pri tých hlavných to celkom zapasovalo. 4*, milé prekvapenie. ()

fuxoft

Je mi opravdu líto, že neměli větší rozpočet a nemohli tudíž trochu vylepšit choreografii, texty nebo triky. Celý ten koncept (natočit Bibli ve stylu "Muzikálu ze střední") je naprosto šílený, ale docela konzistetně funguje a Banderas je Bůh. ()

Joe16210

Tradiční klasický příběh o neposkvrněném početí, Marii a Josefovi, jejich cestě do Betléma a třech králích a také králi Herodovi a jeho synovi. To vše okořeněné špetkou humoru a obrovskou dávkou moderních muzikálových hudebních čísel včetně originální choreografie. Rozhodně je výsledkem zajímavý mix, který si zaslouží pozornost. Rád se k němu budu vracet a velice doporučuji všem. ()