Kótecu tenši Kurumi (TV seriál)

• Japonsko

鋼鉄天使くるみ

• Japonsko

Kōtetsu tenshi Kurumi

Steel Angel Kurumi

Animovaný / Komedie / Romantický / Sci-Fi

Japonsko, 1999, 24x14 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• Subjektiv

Prsatá hrdinka s chováním malého fracka, snad jen s výjimkou chování sexuálního, kde se pro změnu projevuje jako naivní žárlivá nymfička? Tak to není nic pro mě. Když k tomu přidáme další prsatou hrdinku, infantilní humor, další o něco méně prsatou hrdinku (zato méně oblečenou), nevinného puberťáčka, nějaké ty prsaté či méně oblečené hrdinky, banální příběh, kterému chybí hlubší myšlenka, chlípného staříka a na konec spolu necháme bojovat prsatou hrdinku proti hrdince v přiléhavém oblečku (mám pocit, že je taky prsatá, jak jinak), tak dostaneme tohle anime. Typické ecchi, ve kterém bohužel nefunguje humor. Já se tedy zasmál jen párkrát. Pokud chcete mermomocí sledovat odhalené animované dívčí vnady, užít si pantsushotů atd., koukněte se spíš na Dokuro-chan, případně ještě třebas na Mahoromatic. Hrdinky nejsou možná tak pěkně nakreslené a tak ňadraté jako Kurumi a spol., ale více pobaví. Prsa jsou jistě úžasná, ale nejenom prsy živ je člověk (pro kojence tenhle seriál určen není). Pro prsa dávám jednu hvězdičku. Ale je to o prsa!(27.2.2007)