Život před očima

Krátkometrážní / Horor
USA / Velká Británie, 2023, 16 min

Učitelku jógy přepadnou ozbrojení zločinci. Tváří v tvář smrti se jí před očima promítne minulost a ona vyrazí na zoufalou honbu za záchranou muže, kterého miluje. (Netflix)

pornogrind odpad!

Další krátkometrážní odpádek z produkce Netflixu. Tentokrát(jak už psali jiní) hodně špatná vykrádačka filmu The Butterfly Effect(2004). Horor? Ani omylem. ()

Arsenal83

Britsko-indický herec ako antireklama na Gillette Fusion, lebo jemu fúzujú len omastené, zakudlené bajúzy, no a britsko-hongkongská herečka a sú aj v páre, takže spokojnosť, kvóta splnená, dávam si fajfku. ✅ Inak scenáristicky som dostal len výstup, že ak žena povie "milujem ťa viac než hranolky", tak je to vrchol estrogénnej priazne, hoci tie estrogény z nej až tak necítiť, na prvý pohľad skôr poruchu folikulu v ováriách. Krátkometrák sa snaží vykradnúť Osudový dotyk resp. nápad s možnosťou zmeniť minulosť, ale za tých pár minút neprinesie vôbec nič, len trpkú pachuť z podivného spojenia Yetiho z Bombaja a Moany bez diéty. To asi preto toľko rečnila o tých hranolkách. ()

B3n

Nesympatické obsadenie, žena, z ktorej nevyžaruje nič ženského, muž, ktorý si asi zakladá na bizarnom image pračloveka. To v spotených štátoch nemajú vhodnejších hercov? K filmu - podivný scenár, akože nápad na zmenu minulosti, ktorý mal zaujať ale nezaujal. Trochu kamera, trochu hudba, inak veľké prázdno, celkový dojem horší ako rozpačitý, strata času, ruky preč. ()