Home Education - Le regole del male

• Velká Británie Home Education

EvilPhoEniX

Tak tohle mě bohužel vůbec nebavilo. Neskutečně pomalé drama, kde se neděje vůbec nic. Jsou tu 2-3 pěkné atmosférické hororové vize, které mi přišly nadstandartní, ale ten zbytek je o ničem. Divný postavy, příběh o ničem, dialogy mě nebavily, žádný napětí ani atmoška, celý takový italsky divný. Za mě nebrat ztracený čas. 35% ()

ricci.s

Vyšinutá matka a vyšinutá pubertálna dcéra žijú na okraji lesa v úplnej izolácii. Majú na to samozrejme dôvod – otecko je totiž tak trochu mŕtvy a ony veria, že keď budú strašne chcieť, tak sa im jedného dňa vráti, zatiaľ čo on sa pochopiteľne pomaličky rozkladá. Trochu morbídnosti nezaškodí, hoci sa jedná o čisto psychologický horor. Ústredné hrdinky hrajú presvedčivo, atmosféra funguje, sú tam aj nejaké krátke a funkčné hororové vízie, takže celkom fajn. Skôr pre milovníkov pomalších snímkov. ()

Wancohoff

Ma to fajn atmosferu a presvedcivu mladu herecku... namet a prevedenie tiez nie su márne. No koniec nemuseli tak seknut v tom najlepsom a mohlo to mat este zo 15 minut. S odretymi usami. 3* inak 50% ()