Steve-O's Bucket List

(pořad)
všechny plakáty

Devadesát Dva

Steve-O se opět rozhodl pro, co by se dalo označit jako "taking it to next level". A jelikož mám silný žaludek, tohle mě, popravdě, spíš bavilo (stimulovalo), v tom, jak fucked up a jak extrémní to je. A show začíná celkem nevinně, vrtulník, růže, lítající péro, "shit hits the fan"... ale do čtvrt hodiny už jste u skeče, a dlouho jsem neměl u něčeho pocity jako u "Vasectomy Olympics", Steve-O potkal ženu svých snů (mimochodem taky pěknej ptáček, neviděl jsem ženu, která reaguje s úsměvem na to, sledovat muže, který se jí líbí, jak je kompletně zesraný od hoven), rozhodne si ji vzít, ale nechtějí děti... a tak si nechá udělat vasektomii (kterou mimochodem rovněž ve videu sledujeme - u téhle show odpadlo a omdlelo nebo muselo odejít řada lidi, jak i ukazuje sestřih během titulků, během půl hodiny tohohle záznamu to byli asi tři, takže kolik asi během celé tour) a poté svoje koule použije na plejádu nejhorších možných způsobů mučení. Steve-O by možná měl mít nějaké ocenění za jeho nekončící masochismus. "We're not having kids." Ta show to s každým skečem překonává a bere do jiných směrů, ať už je to život ohrožující anestezie, bazén chcanek, nebo finální "skyjacking", kdy se udělá a skočí padákem. Nikoho neuvidíte dělat podobný šílenosti a jak trefně poznamenává v závěru, nikoho za to lidi nebudou cheerovat a ten člověk z toho nebude mít dobrý pocit - jen Steve-O. "...so this one is all kinds of fucked up. We are warming up now, London." Lux je žena pro Stevea, protože tolik nechutností (líbat se se Stevem, který je kompletně od chcanek, nebo ho natáčet přitom, jak slízává vlastní hovna z ventilátoru) přejít bez mrknutí oka, to vyžaduje něco zvláštního a jak říká Steve-O, "She is the one". Zvláštní, ten koncept "this is about love" (Lux: "Shit... do I have shit on my vagina?" (continues shooting with camera, while smiling). Řada lidí to asi nepobere. ()