Série(3)

Recenze uživatele KuceraJohny k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2022) (S01)

Jako fanoušek originálního Survivoru se vždy podívám i na České pokusy o napodobení. Upřímně musím říct, že jsem si tuto soutěž užil více než Robinsonův ostrov. Bylo to způsobeno mnoha faktory, ale ten nejdůležitější byl asi ten, že já na Survivoru miluju hlavně soutěžení. Takže je jasné, že když se v jednom díle objeví klidně dvě soutěže jsem z toho na větvi. Bohužel postupem času i mě soutěže omrzely a to hlavně kvůli neustále se opakujícím konceptu. Vždy to byl parkour a pak házení. Počítání bodů mi často přišlo už taky dost zdlouhavé a někdy jsem skutečně kroutil hlavou. Když se zaměřím na samotné účastníky, tak musím říct, že casting skutečně nebyl špatný. Celebrity měli ze začátku výhodu, protože je divák už znal, ale během chvilky se rozdíl mezi dvěmi skupinami smazal a vše bylo tak jak má být. Na závěr řeknu, že i přes několik stupidních pravidel, zdlouhavých záběrů a neustále se měnící hry jsem si sledování užil a uvítal bych klidně další řadu. ()

Série 2 (2023) (S02)

Ze začátku byla pro mě druhá řada Survivora těžká sledovat. Po minulém roce, kdy jsem zažíval euforii, že něco podobného konečně běží v ČR, letos vystřídala nespokojenost a žádné nadšení ze sledování. Casting se mi nelíbil ať už u Celebrit či Rebelů, ale postupem času jsem si začal uvědomovat, že vlastně je druhá série o něco lepší. Účastníky jsem začal mít rád, kvalita se také posunula, Ondrovo moderování bylo super jako vždy a zažil jsem několik nezapomenutelných kmenovek. Opravdu, letos jsem se neskutečně těšil na kmenové rady, protože ty byli extra zajímavé. Velký šrám na této sérii bylo genderové pravidlo, které doufám, že se již nikdy nebude opakovat. Ale jinak jsem se bavil a stejně jako loni se i letos těším na další sérii. ()