Reklama

Reklama

Křiváci

(seriál)
Trailer

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Nepřátelské gangy z celé Evropy mají v merku minci nevyčíslitelné hodnoty. Kasař na odpočinku proto musí spojit síly s jedním rádoby mafiánem a naposledy vyrazit do akce. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

bidja 

všechny recenze uživatele

SPOILERT ALERT! Do 4-5. dílu to ještě šlo. Vykreslování postaviček podsvětí různých měst kdy Němec je ještě ten nejmenší zločinec. Pyramida jde k vrcholu Balkánec, Turek, nácek, Rus, Alžířan, Korsičan, policajt atd. Směšné to začíná být když dva, skoro by se dalo říct lůzři, typu Bud Spencer a Terence Hill projedou celou Evropu v rozbitém vraku. Po cestě vymlátí jakýkoliv gang, včetně umění jejich ženy, která s malým klukem vodí Marseillské dealery několik dní za nos. Vrcholem je italská diskotéka ten větší z dvojice vypije po deseti letech abstinence cca 3-4 vodky na ex a je v trochu lepší náladě se pobít z dvaceti mladíky. Dodíval jsem se, mám rád karikatury zločinců jako byli v Sopránových či belgických Undercover. ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Příběh není špatný, má ovšem několik Ale. První epizodka se snaží, ale podání je dost studené, prostě Němci. Protože děje je neustále dost, tak série postupně nabírá na zajímavosti a trochu se i ohřívá (bez přičinění Těch nebo Těch). Nelogické akce jsou v tomto případě zcela odpustitelné. Poslední díl už ale chce hodně tolerance. Tady je povoleno vše, jako v komiksu. 70%. ()

Reklama

Danielaaa 

všechny recenze uživatele

"Němce nemá nikdo rád." Megahláška ze seriálu :-)))) Do Frederika/Charlyho jsem se ale hned zamilovala a jen díky němu dávám 3 hvězdy. Hitparáda mafiánů a gangsterů je tedy povedená, takových hnusných týpků na jednom místě se hned tak nevidí. Místy to přechází skoro do komiksu, je tam fůra nelogičností, blondýna mi jde silně na nervy, ale dokoukala jsem. ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Blbé ? - to určitě ... ale sakra zábavné se super postavami - ať už kladnými nebo zápornými ... a taky je dobré, že tady to není nikdy jasně dané ... super na relax. ()

kokofek 

všechny recenze uživatele

Překvapivě napínavé,ale asi proto,že už v Německu netočí kriminálky jen Němci. Konec pak trochu nereálný,ale budiž. ()

Galerie (74)

Reklama

Reklama