poster

Z temnoty

 • USA

  From the Shadows

Thriller

USA, 2009, 85 min

Režie:

Scott C. Robert

Scénář:

Scott C. Robert

Hudba:

Carlos Vivas

Producenti:

Britt George

Střih:

Scott C. Robert
(další profese)
 • Tommassi3
  odpad!

  "Teď když o tom tak přemýšlím, tak to bylo vtipný.." Nebylo !! Bohužel ani kouzlem nechtěného..(21.11.2016)

 • George Stobbart
  *

  From the Shadows, resp. Naked Fear 3 je nevýrazný počin o úchylovi, ktorý unesie ženskú vlastniacu výherný tiket na veľký finančný obnos, ktorý by chcel získať. Ona je však tvrdý oriešok a nič mu nechce povedať, takže nasleduje nejaké to mučenie, vrieskanie, atd., no nič moc z toho nevidieť, za to však občas vidieť duchov. Takže je to taký slasher-exploitation-ghost guláš, no ani jedno z toho sa akosi nechytá a celkovo v tom filme vlastne nie je moc toho, prečo by sa ho oplatilo vidieť.(24.2.2013)

 • Nikol10
  **

  Ale až tak hrozné to nebylo. Škoda, že v té kobce toho moc vidět není a hlavní hrdinka mi byla neskutečně nesympatická. Navíc mi přišlo, že se chovala i dost hloupě a neustále opakující se dialogy, tomu taky neprospěly. Místy mi to přišlo dost zmatené a tak nějak jsem měla pocit, že se to chtělo vyrovnat našim evropským hororovým thrillerům. No to ani náhodou. Závěr byl ještě zmatenější a přišlo mi, že ten film trvá celou věčnost a ne nějakých 80 minut. Každopádně nějakou tu atmosféru to mělo a za tak nízké hodnocení přidávám hvězdu navíc, jinak je to tak na jednu.Nedoporučovala bych to někomu, ale taková bolest se na to dívat to taky nebyla!(24.8.2015)

 • Eddemi
  *

  Ked nic ine - horsi zaver uz ani byt nemohol. Katastrofa.(1.8.2016)

 • MickeyStuma
  *

  Nevýrazný snímek o mučení ženy kdesi v kobce. Tvůrci zřejmě chtěli vytvořit dramaticko-hororový počin dle námětu už mnohokrát zfilmovaných, ale vůbec se jim to nepovedlo. Bez nápadu, bez emocí, bez ničeho. Jen nějaký pošuk a neustále ječící žena. Už tak ohromnou nudnost ještě završil absolutně nepovedený český dabing. Dabérka si ono vřískání měla nejdříve natrénovat, než se do toho pustila. Ne, tohle je prostě ztráta času.(3.5.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace