Class of Nuke 'Em High 3: The Good, the Bad and the Subhumanoid

USA, 1994, 102 min

Eric Louzil

Lloyd Kaufman

Ian Slater

Na stejný úrovni ujetosti a nechutnosti jako druhej díl.(29.9.2016)

Třetí část z lehce vyšinuté TROMA školy navazuje hned na první díl a nese se ve stejném duchu, jak jsme na celou sérii zvyklí. Máme tu první děti člověka se subhumanoidem. Jsou to dvojčata, která ovšem o sobě nevědí. Jedno je vychováváno matkou ke konání dobra, druhé je uneseno a vypipláno k dokonalému zlu. Co asi bude následovat, tuší všichni. Vidlácký humor, polonahá děvčata, neherectví a spousta béčkové zábavy. Kupodivu se mi tenhle zatím poslední díl líbil nejvíc.(24.2.2009)

Dvojka končila zmutovanou veveričkou ničiacou atómovú elektráreň. Na začiatku trojky je zlikvidovaná pomocou explozívneho žaluďa a môže tak začať nekonečná ( nejakých 20 min ) vysvetľovacia sekvencia kde hlavný hrdina detailne popíše čo sa stalo predtým a čo sa dialo potom. Mr.Tehla Bronski má tentoraz dokonca trojrolu, hrá postavu z predošlého dielu a aj jeho dvoch synov. Jeden bol otcom vychovaný pre dobro a druhý zloduchmi pre zlo. Celý film stojí hlavne na tom že je to krikľavý kolotočiarsky chaos plný vymletých exotov v roztodivných kostýmoch. Hrdinova priateľka behá celý čas v tangáčoch a kedykoľvek jej kamera zaberie zadok, demonštratívne si prdne. Proste Troma, odhalených ceckov je tu dosť, akurát gore sa nedostavuje, máme tu len pár hnátov urvaných vlkolakom a pár nebohých existencií upálených drakom. Okrem nich je tu aj rybí mutant, ale ten okrem vydávania bublavých zvukov nič nepredvedie. No a nakoniec túto nesvätú trojicu umláti Tromavillský dav novinami. Čo sa týka efektov, technickým prevedením je to klasicky samý papundekel ( hlavne tá nafukovačka predstavujúca jadrový reaktor ) a herecké výkony by zúfalo nestačili ani na zlatú malinu. Teda okrem pornoquasimoda Rona Jeremyho, ten má navrch. Tretie gymnázium je esenciálna, solídne vytúrovaná, gulášová Tromazábava akú by človek čakal, ale na Kaufmanove najlepšie kusy to nedoťahuje.(23.4.2016)

• Pekisan

Aby bolo hned na uvod jasno tak tretia cast navazuje na druhy diel a nie na prvy. Zda sa mi, ze treti diel obsahoval menej pokusov o vtip co tomu celemu len pomohlo. Inak standart v podobe uchylarn a polonahych zenskych. Plus 3 krat naklonovany svalnaty blondacik, co vo mne zabilo uplne vsetky pudy a alergie a zacal som si to konecnce uzivat. A ked mu zacala svietit ruka tak som si odlozil mozog na policku, aby nedoslo k trvalemu poskodeniu(13.8.2010)