Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (2 470)

plakát

Nu zi tai quan qun ying hui (1975)

John Woo je bůh čínských filmů, asi nenajdeme režiséra, který by skvěle zvládal tak dobře akční střílečky jak filmy s bojovou tématikou. Hrozna řežba. 80%

Železná dlaň (1972)

Jeden z nejlepších kung-fu snímků všech dob. Zároveň nejoblibenější kung-fu film Tarantina. Hrozna řeba a velmi zdařila řemeslná práce. 95%

The Bad Batch (2016)

Velmi pomalý explotation snímek, který dává divákovi čas procítit atmosféru snímku, ale chvílemi to propadá do nudnosti a zbytečnosti. Mamoa skvělý, ale na Carreyho a zbytek asi zapomenu. 40%

Lovci lidí (2008)

Za brutalitu palec hore, ale víc nic. Tupost postav naprosto dechberoucí a téměř se na to nedalo dívat. Roztřepaná kamera mi dala vzpomínku na hrůzu v podobě Blair Witch, což uznávám jako stejně špatný film. 20%

Pád do tmy 2 (2009)

Slušné pokračování celkem kvalitního prvního dílu, které opakuje pár skvělých momentů v různých variacích, ale zároveň je kazí novými. 60%

Los ojos de Julia (2010)

Velmi originální horor, ale chvílemi prostě ztrácí tempo. Upřímně od takového hororu jsem čekal více strachu. Je tu dost nevyužitého potenciálu. 60%

plakát

Kukačky (2021) (TV seriál)

Poslední léta nejdou čechům moc filmy, ale za to seriály jsou kolikrát dál než americká produkce.

Zhasni a zemřeš (2016)

Tma jako hlavní prostředek strachu. Budu hodnotit horor podle míry strachu. Natočit tohle jeden z produkčních James Wan, tak má snímek o 10% více. David F. Sandberg je, ale i tak skvělý hororový tvůrce, jelikož se mu další rok velmi povedlo pokračování (prequel) Annabelle "Annabelle 2". Za mě 90%

Žena v černém (2012)

Temný atmosférický horor s velmi hutnou atmosférou. Vizuálně naprosto perfektní a dá se říct, že tak temně by zhruba horor jako takový měl vypadat. Druhá stránka věci je scénář. Ten drhne a dynamika snímku jakoby se zadrhávala. 60%

Mayhem (2017)

Přímočará jednoduchá Guilty pleasure vyvražďovačka, která nebýt právnických keců okolo by mohla být nadprůměr. Prázdný úvod a "Moc zbytečných řeči" okolo působily spíše otravně. Každému je jasné, o co tu jde. Klasický typ filmu, kde máme hlavního "looser" hrdinu a "Bosse". 60%