Hazardní hráč 2

• USA Dangerous Things 2
Pornografický
USA, 2000, 89 min

Pod brazilským sluncem je mladá spisovatelka pohlcena horkem a rozhodne se dokončit příběh své poslední knihy. Ve společnosti nových přátel si vesele užívá orálního, análního i skupinového sexu. Boří si tím absurdní bariéru váženosti a pokrytectví. I zde se setkáváme s nádhernou pornoherečkou Silvií Saint. (Rodriguez)

lesumir

Říká se, že Česká republika má pouze dvě celosvětové osobnosti. Prvním je Václav Havel a tou druhou je SIlvia Saint :)) ()

korbitch22

Tahle češka,která se živila řvaním na podřízené jako manažerka a pusu používala převážně k pojídaní pokrmů,přesedlala na vojíždění podřízených a pusu začala používat převážně na ustní hygienu ocasem o velikosti střední anakondy :-D a co si budem povídat,umí to ze všech nejlíp :-D ()

Paity

Už jen titulní strana s mokrou prdelkou Silvie Saint musí Dangerous Things 2 prodávat samortná. Pro mě pět hvězdiček. ()

Yarwen

Dokončení příběhu o spisovatelce hledající inspiraci v Brazílii. V hlavní roli naše nejslavnější pornohvězda Silvia Saint, které zdatně sekunduje bývalá česká olympionička, přitažlivá Lea de Mae, žel bohu už jistý čas na onom světě. ()