Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 897)

plakát

Had (2021) (TV seriál) 

Moc hezky udělaný, muselo to stát baťoh! Kvalita kolísala, některé díly top, některé slabší. Určitě dobré vidět, zajímavý námět a ta absurdita je neuvěřitelná. I když pravdivá. Fakt to byl had.

plakát

Láska a příšery (2020) 

Docela vykrádačka. Hlavní hrdina, jehož jméno jsem zapomněl, i když jsem film viděl pár hodin zpátky byl trochu pičus, takže jeho osud mi byl totálně u prdele. Ale ten pes, ten byl boží a proto jsem se na to vlastně dodíval. Tak trochu pičovina. Ale cajk, šlo to.

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) 

Digitální hnůj. Uleptaný komiks, který oživl mrdkou Zacka Snydera. 4 hodiny hloupé onanie, která ale poměrně utekla. Teda až na to, že to mělo kurva 4 hodiny a po dvou jsem to vypl. Potom zvládl hodinu a tu poslední čtvrtou trpěl jak po koňské dávce ketaminu. Proč tohle kurva vzniklo? ...

plakát

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (TV pořad) 

Ten malej prcek je fakt vtipnej. Možná je to to nejvtipnější, co jsem kdy viděl. / Hm, tak už není. Kvalita goes down.

plakát

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (TV seriál) 

Dobové záběry a atmosféra na jedničku. Naravit do dobrý do doby, než odhalí, kdo je ten psychopatickej mamrd, který terorizuje Kaliforni. Potom to jde trochu dolů a chybí vlastně důvody, hlubší motiv a tak nějak to vychází na plýtko.

plakát

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série) 

Má to trochu nevyvážený průběh. Některé díly lepší, některé horší. Dojemný konec. Lekačka dost prvoplánová, za stak strašidelný to není. První série byla třeba 200x víc scary.

plakát

Ted Lasso (2020) (TV seriál) 

Hodnocení 86%? Nechápu.

Reklama

Reklama