Naše máma Georgia

Sandra Sciberras

Brett Aplin

Cindy Clarkson
  • freddy

Dokázali byste odpustit své matce, kdyby vás v období dospívání opustila a nechala po sobě jen dopis na rozloučenou? Právě o tom pojednává toto nenáročné komediální drama z Austrálie, které je vhodné tak maximálně na zabití jednoho nudného všedního odpoledne, ale nelze od něj čekat nějaké velké zázraky, protože je jen o něco málo kvalitnější než klasické německé sladkobolné dojáky od paní Pilcherové. Dvě sestry, matka která chce napravit svou chybu, ale neumí se ani omluvit, vzdorovitý teenager, obtloustlý policajt a pár dalších postaviček se zde snaží rozehrát nějaký ten romantický a možná snad i dojemný příběh, ale ve výsledku se jedná jen o podprůměrný film, který se sice dá bez obtíží zhlédnout, ale žádná hitparáda to rozhodně není a zřejmě reálně hrozí, že se vám celé toto dílko během pár dnů vykouří z hlavy a vy si ani nevzpomenete, o čem to bylo. Na jedno zhlédnutí to bylo obstojné, ale bohužel nic nového mi tenhle film nedal, a tak hodnotím podprůměrnými dvěma hvězdami.(2.9.2013)

• bl.e.cha

Nevím, proč mám poslední dobou takovou smůlu na filmy, ale tohle bylo zase jednou extrémní... Jak se dá do jednoho filmu zakomponovat nepovedená matka, venkovskej tlustej rambo policajt, absolutně rozdílný sestry, pravá blondýnka na svatbě, modrovlasej puberťák, týpek co vyrábí skleněný baleríny, díra v srdci o velikosti špendlíkové hlavičky? A ještě to má happy end, to by se jeden pozvracel...(10.7.2013)

• Daewiik

Máma Georgia byla spíše jako máma zmalovaný transvestita.(20.1.2013)

• Kejt.lin

pardón, ale nedokoukala jsem!..to bylo tak nudný, že se to prostě nedalo(19.12.2012)

• Black-star

Takový neškodný film. Možná trochu zdlouhavý a plyne si.... Ale nečekejte žádné drama nebo velkou komedii. Ani jednoho se nedostává. Ale nebojte vše dobře dopadne, jak už to u romantických filmů bývá.(13.12.2012)