Abducted II: The Reunion

Danny Nowak

Richard Goudreau

Rick Martin

• ricci.s

Asi prvý starší lesný survival, ktorému dávam takého hodnotenie, ale toto bolo naozaj čosi strašné, a nezachraňuje to ani pekné prostredie. Je to do bodky okopírovaná prvá časť, jedine s tým rozdielom, že hlavný záporák (ktorý svoje smrteľné zranenie z jednotky "akože" prežil) si tentokrát rozhodol zaloviť na tri dievčence, ktoré sa vybrali na výlet. Nejako však zmenil svoj charakter a totálne sa pomiatol, lebo v prvej časti nepôsobil ako hyperaktívny uvrieskaný retard. Najzábavnejšia však bola jedna z jeho obetí, z ktorej sa vykľula hotová amazonka a akčné bojove sekvencie "muža proti žene" mi skôr pripadali ako vystrihnuté z nejakej paródie. Jedna debilná scéna za druhou, bolo to nudné, trápne, o nejakej atmosfére, napätí, či nedajbože inteligencii nemôže byť ani reči. Páčil sa mi vlastne len jeden záber, keď sa odrezaná hlava muflóna kotúľala zo svahu.(2.12.2011)