poster

Perfektní láska

 • USA

  Perfect Fit, A

 • Slovensko

  Hra osudu

Drama / Thriller

USA, 2005, 85 min

Režie:

Ron Brown

Kamera:

Learan Kahanov

Producenti:

G. Mac Brown

Střih:

Joe Hobeck

Kostýmy:

Zulema Griffin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  ***

  Dávám 3 a půl * Velmi se mi toto romantické drama líbilo, uvažoval jsem i o 4*, ale probuzení ze sna do reálu tam bylo až příliš na můj vkus, a tak si myslím, že si to víc, jak 3 pěkné hvězdičky nezaslouží:-)) Ale moc pěkný a zajímavý film.. Hodnocení - 65%(6.9.2010)

 • sin34
  ****

  Nemel jsem zadne ocekavani, ale film me mile prekvapil. Z Adriana Greniera sel opravdu strach a moc jsem nedokazal odhadovat, co v pristich minutach ci vterinach udela. Leila Arcieri byla krasnou ozdobou.(21.11.2008)

 • pekas
  **

  What the f...? To bylo opravdu "zvláštní". Když to skončilo, udiveně jsme se na sebe s manželkou podívali, co že to jako mělo všechno znamenat. Co tím chtěl básník říci? Zmatek mezi realitou a děsivými představami. Ona si nejdřív nechala líbit jasné ústrky a pak to najednou vyřešila dost razantně. Bylo to ujetý, ale herci celkem sympatičtí. 40%(2.1.2011)

 • Vital
  ***

  Kdybych potkal takovouhle kočičku,a byl by to můj pvní vážnější vztah,asi bych se taky choval jako on,prostě veliká láska může i znamenat velké potíže a žárlivost,címž je vlastně propleten tento film,ale bohužel se taky "pyšní" snovými představami,které mi akorát ten film ničily a ukazovaly vnitro narušeného chlapa,který nebyl až tak zlej...(14.6.2011)

 • topi
  odpad!

  Film jsem měl možnost shlédnout v nočních hodinách na Tv Barrandov a takovou sračku po všech stránkách (ať už "hereckých", scénáristických, kamerových či režijních) jsem dlouho neviděl. Nerozumím lidem, kterým se může tenhle příšernej a tupej paskvil vůbec líbit.(4.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace