League of Gentlemen: Live at Drury Lane, The (divadelní záznam)

Komedie / Horor

Velká Británie, 2001, 107 min

Steve Bendelack

Mark Gatiss

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (4)

Některé scény se příliš nepovedly (hlavně Pauline a Les performující - ne vzpomínající), ale jelikož na scénu vstoupil i můj velký oblíbenec Mick McNamara, ty méně povedené věci přehlížím. PS: Pemberton mi z některých úhlů silně připomínal Řezníka DD Lewise.(23.4.2011)

Zaznam predstaveni z divadla Drury Lane, ve kterem jsou ctverici hlavnich protagonistu prehravane ruzne komicke scenky ze serialu League of Gentlemen.(2.2.2008)

průměr v rámci celého seriálu jako samostatné představení bych určitě hodnotil víc jenže velká většina skečů je právě jen zopakovaná ze seriálu a to vždy v o něco horším provedení způsobené především zbytečným přehráváním a šaškováním prostě představení pro peníze jako lidová zábava dokonce si můžete všimnout že někteří muži v publiku mají pivko na druhou stranu pár nových scének a to velmi dobrých pohladí na duši a tak jako tak jsem se dobře pobavil jen by mě fakt zajímalo jak dlouhé bylo představení v reálu když si představým prodlevy mezi komplikovaným převlečením a přelíčením herců(12.5.2010)

Velmi propracované představení a to i přesto, že některé scény jsou prostě jen opakování skečů ze seriálu. No a co - vidět to naživo musel být zážitek. Gentlemani jen ukazují jak jsou talentovaní a všestranní a že to nejsou jen obyčejní komici, ale především velmi dobří herci.(5.3.2014)