San Andreas

• USA San Andreas Quake
Trailer

Profesorka seismologie vyvine geniální systém, který dokáže předpovídat zemětřesení. Dřív, než se s vynálezem stihne komukoli pochlubit, zjistí, že v Los Angeles, kde bydlí, má udeřit zemětřesení 10. stupně. Nikdo jejímu tvrzení nevěří. A ona musí zachránit svou nevlastní dceru, která pracuje v centru města. Musí se k ní dostat dřív, než bude město srovnáno se zemí... Vydává se na cestu, která ji může stát život. (TV Barrandov)

Trailer

eugeene odpad!

SPOLEJR: Umřo tam lidi... Toust spálený do černa za dvě vteřiny. Majkrokvejky. Ajped s divným spořičem obrazovky s přelítávajícím textem. Herci by zasloužili pulitzerovu cenu (a to mě ani nezajímá, že to není cena za herecký výkon), protože jejich přednes naprosto přesně kopíruje každodenní chování typického emerického občana... po lobotomii... a přejetýho parním válcem... Kamera je total-kreativ, neboť už po pár minutách filmu jsem myslel, že jsem omylem ("omylem") stáhnul nejvích cheesy porno ever. Ne snad kvůli hercům, ale převážně kvůli dialogům, jejichž forma je něco mezi random slovama čtených lámanou němčinou a manuálem k čínskýmu mixéru z tržnice od větve za titapade. Přísahám bohu, že se mi zdá, že jsem tenhle komentář psal tak hodinu, jenže podle počítadla jsem teprve na 19 minutě a 21 vteřině filmu. Bude to ještě moc dlouhých 63minut... Když vlezete s lidma do vejtahu a někdo z nich zavtipkuje, že doufá, že ten vejtah nespadne, tak nemůžete z ničehonic odpovědět něco ve stylu "Co by se tak mohlo stát, je to maximálně bezpečné" a nepředpokládat aspoň trochu možnost, že se s váma ten výtah náááhodou urve. A taky v něm je dědula, co samozřejmě potřebuje nutně svoje medikamenty z konopného semena. Technická vsuvka: když ve výtahu o rozměrech 2x2x2 zakřičíte, opravdu to neudělá ozvěnu jako v katedrále. GODDAMIT! Ale vizuální efekty majo udělaný pěkně, pokud to teda je nějakej nízkorozpočťák. No a dál, když vám nedejbože chcípne na mostě auto, jako může se to stát, že jo, ale jaká je náhoda, že se ten most zrovna strašně moc rozpadá? Jako to se asi taky může stát, ale jaká je pak náhoda, že v tom autě, co vám nejde nastartovat, máte zrovna náhodou raněnýho kámoše. A víte co, abyste to neměli jako tak jednoduchý, tak ten kámoš, co je raněnej a v bezvědomí, bude mít asi tak dva metráky, aby to jako s tim padajícím mostem a tak udělalo tu atmošku, že ho tam jako nechcete nechat na pospas, ještě navíc když je černej. To by se do filmu nehodilo. Půlka filmu za mnou, wohoo! (Stále čekám na Dwayna Johnsona) Poznatek: kdybyste někdy chtěli někoho zkoušet uplatit, dělá se to očividně tak, že řeknete nějakou sumu, například 5000, počkáte, až se zeptaj "wat?" a sumu znovu zopakujete, ale nyní mu ještě podáte svou kreditní kartu. I shit you not. Nosorožec narážející do auta - jak jsem psal to o tech hezkejch CGI efektech, tak to beru zpátky. Ale zemětřesení, to se pánům filmařům musí nechat, udělat ho jako oni, to neumí asi nikdo. Třást kamerou a přidat to toho umělý zvuky bouřky z kasio kláves z kindrvajíčka je holt umění. Za nejvtipnější scénu nominuji několikanásobný akrobatický pokus o výpadek z okna. Ještě že má táta tu helikoptéru. KONECSPOREJL Doporučuje 9 z 10 červených pípajících ajpedů ()

divak84

nezlobte se na mě , ale všichni kdo to tady hodnotíte negativními nazory ve stylu , že jste něco čekali apod, tak jste asi hloupí nebo nevím.. vám společnost Asylum nic neříká ? to opravdu musíte z teto produkční žumpy film vidět abyste si teprv pak mohli udělat obrazek o tom, jak odporný film to byl ? ()

SeBig odpad!

Pozor v San Andreas se koná další zemětřes. Tentokrát bez d Roka, ale s nějakou pindou s tabletem, co se tomu snaží se svým sidekickem přijít na kloub. Zemětřesení tak silné, až z toho jednoho dědu chytnou záda a jedna důchodkyně v hotelu, ztoho málem spadla ze schodů! Mosty a baráky poskládaný z papíru se ztoho sesypávaj jak písek. No prostě jsem se cítil v ohrožení i já, taky jsem měl z toho takový vnitří třesení. Bomba. ()

corpsy

The Asylum opäť potvrdil svoje jedinečné miesto v rámci kinematografie. Nečakal som ale, že to bude až tak ´´kvalitné´´. Predpokladal som, že sa budem baviť na úkor tvorcov, akí sú neschopní a ako nevedia tvoriť origináli, ale toto ma bavilo celkom z inej stránky. Okrem trikov, ide o celkovo zhliadnuteľné béčko, ktoré má svoje scény. Občas sa ľudia okolo tohto štúdia vedia predať. ()

kaylin odpad!

Strašné, ale opravdu. To, co daly filmařům do ruky digitální triky, je příšerné, protože oni prostě nemají soudnost. 3D digitální hroch je tady opravdu odporný a to mám tahle zvířata moc rád. Absolutně nepovedené, špatné, levné a jen náhražka za něco, co už tu bylo anebo se teprve chystá, jak sám název napovídá. ()

• Ve scéně s hrochem, zvíře několikrát narazí do Mustangu, ale auto nemá ani škrábnutí. (Nathaniell)