Wrecker

Dve mladé priateľky Emily (Anna Hutchison) a Leslie (Andrea Whitburn) cestujú za svojimi priateľmi v luxusnom aute. Na dlhej ceste narazia na vodiča kamiónu, ktorý ich svojim nevhodným správaním nahnevá, čo mu to dá Leslie patrične pocítiť. Tým však muža vyprovokuje bez tušenia, aké to bude mať dôsledky. Pre dve priateľky sa čoskoro začína boj o život na ceste, z ktorej si ich protivník vytvoril teritórium, na ktorom loví svoje nevinné obete. (Marceloo)

Rodriguez odpad!

Totálně vymaštěný snímek, kde by se rejža měl za tohle oběsit! Děj solidně brakuje výtečný "Duel", kde chlapíka nahrazují dvě silkonový a totálně vymaštěný kravky! Ve střižně si zřejmě taky moc práce nedali (možná tak s nějakou flaškou chlastu), protože některé záběry se dost opakují a pozornější divák si toho všimne! Každopádně, kdo nechce při nedělním odpolední moc přemýšlet u filmu, tak ať si to pustí. U mě tohle totálně propadlo a už vícekrát NE! 0% ()

Acrobat odpad!

Nájazdy ako v prvom Mad Maxovi na novodobé kone pod kapotou s celkovou drsnou atmosférou... ááá nepúšťam sa do protichodných sakrastických analýz. Nemá význam riešiť túto hádanku, kde je všetko premenné neznáme. Do prdele, jeden z najhorších počinov tohto roka v akomkoľvek ohľade. Aj s fabiou to dáš dole. Alebo je to slučka Silent Hill ? (videné 17.12.2015, BDrip) ()

George Stobbart

Pozerateľný, ale celkovo slabý a pomerne absurdný „road suspense“. Navyše - kto videl pecky ako Duel, Joy Ride, Hush, RoadGames, prípadne z časti aj Black Cadillac, The Car, The Hitcher a pod., tak nielen že bude vedieť čo práve ide nasledovať, ale ešte sa pri tom aj prenudí. Rutinná kopírka niekoľkých scén od subžánrovo kvalitnejších príbuzných, ktorá na obrazovku neprináša nič svoje, snáď len dvojicu iritujúcich ochechúl, čo zrejme majú zastúpiť absenciu takmer všetkého ostatného. A za to nezvládnuté finále s CGI klincom do rakvy som chcel hodnotiť ešte nižšie, ale už to nechám tak. ()

Marceloo

Dve mladé priatelky Emily (Anna Hutchison) a Leslie (Andrea Whitburn) cestujú za svojimi priatelmi v luxusnom aute. Na dlhej ceste narazia na vodiča kamiónu, ktorý ich svojim nevhodným správaním nahnevá, a tak mu to dá Leslie patrične pocítiť. Tým však vodiča kamiónu vyprovokuje a pre dve priatelky sa začína boj o život na ceste, z ktorej si ich protivník vytvoril svoje teritórium, na ktorom loví svoje nevinné obete. - Už z posteru mi bolo jasné, že sa bude jednať o horor s drsným kamionistom, podobne ako Joy Ride, ktorý velmi oblubujem. Zo začiatku som mal pocit, že sa Wrecker tomuto hororu prinajmenšom vyrovná. Postupne však strácal dych a nevyrovnal sa mu. V prvom rade ma zaujali hlavne herečky. Boli nádherné a vedeli sa dobre vžiť do svojoch úloh. Vizuálne sa jedná o perfektnú prácu, aj keď som spozoroval niekolko záberov so zlým svetlom, ktoré kazilo obraz. Prácu s mikrofónmi tvorcovia úplne nevychytali, pretože napríklad pri scéne s policajtom nebolo rozhovor dobre počuť. Krajina, v ktorej sa nahrávalo, bola fakt krásna a robila na mňa velmi dobrý dojem. Najviac ma mrzí absolútna absencia gore a úplné minimum krvi. Celkovo ma to však velmi bavilo a považujem to za slušný horor v menej rozvinutom subžánri. + herečka z The Cabin in the Woods ()

Forsberg11

Takéto niečo už v dnešnej dobe zaujme skutočne len málokoho. Zo začiatku to síce nabralo takú nepríjemnú atmosféru, dotvorenú výborným hororovým prostredím... No keď si po hodine filmu uvedomíte, že dej sa nikam neposúva a už presne viete, čo vás čaká na konci, je niekde veľká chyba. No a tie dve otravné tupé piče ma vytočili ako už dávno nič. Celkovo film o ničom, totálna zbytočnosť. 30 %!! ()