Reklama

Reklama

Tajemství Dračí hory

  • Španělsko Dragon Hill (více)
Španělsko, 2002, 74 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Do dračího světa vedou čtyři brány: Oheň, voda, země a vzduch. Pouze Ethelbert, strážce, vlastní klíč a tajemství, jak se dostat pryč. Kevin, chlapec žijící ve středověku se po pádu do vody dostává na Dračí horu. Mezi ním a nejmladším dráčkem vznikne obrovské pouto přátelství. Ne všechno je dokonalé na Dračí hoře. Zlý čaroděj a jeho asistent se snaží horu ovládnout a snaží se chlapce dostat z hory pryč. Pryč od všech kouzel, pryč od jeho kamaráda (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

KillerZeli 

všechny recenze uživatele

Je super, že můžu aspoň jednou hodnotit film jako první, bohužel bych byl radši kdyby to bylo něco lepšího (no co nadělám..). Tajemství dračí hory je pohádka, která je nejlepší na 6 ráno, když nás probudí sluneční svit (njn, jsou i lidé co mají okna na východ a jsou líní si koupit žaluzie) a my se dobelháme k televizi a s naprosto vypnutým mozkem ji pozorujeme. ()

Diamant 

všechny recenze uživatele

Film skresľuje nevinnosť a čistotu srdca (chlapec, ktorý je namyslený, pyšný a lenivý je tu považovaný za nevinného, s čistým srdcom, podobne je to aj s jeho priateľom mladým dráčikom) a vôbec správne konanie. V hlavách malých detí môže spôsobiť chaos. Napríklad ich môže odvádzať od jednoduchej pomoci doma - v kuchyni a orientovať ich na jalové snívanie o veľkých hrdinstvách. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Príbeh s viacerými postavami nie je ničím výnimočný, v čomsi je chaotický, v čomsi je neucelený (napr. aj priveľkým počtom postáv) a tiež námet s kúzlami, drakmi a pod je podľa mňa zastaralý. To, na čom môže tento animák stavať, je veľmi pekná a sympatická 2D animácia, v niektorých momentoch aj vtipná. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama