Hamiltonovi

• USA The Hamiltons (více)

Hamiltonovi vypadají jako dokonalá americká rodina: pracovití členové splečenství, pilní přispěvatelé místní charity a pravidelní návštěvníci bohoslužeb, vždy zdvořilí ke svým sousedům .... až na to, že je nakonec obvykle zavraždí. Čtyři sourozenci se po smrti svých rodičů přestěhují do města na severu Kalifornie. Nejstarší David (Samuel Child) na sebe vezme zodpovědnost za své sourozence, dvojčata Wendell (Joseph McKelheer) a Darlene (Mackenzie Firgens) a nejmladšího Francise (Cory Knauf), který při práci na školním úkolu postupně odhaluje děsivá rodinná tajemství. Když to ostatní zjistí, cítí se ohrožení a citlivý Francis se musí rozhodnout: stane se chladnokrevným zabijákem jako jeho sourozenci, nebo se obrátí na jediné lidi, kteří ho kdy měli rádi a ušetří životy obětí rodiny? (oficiální text distributora)

Carcooli

Dokonalá americká rodinka s děsivým tajemstvím. Tak přesně tenhle typ hororů je pro mě ideálním odpočinkem a vždycky se ráda podívám na film s dobrým nápadem. Nevadili mi ani amatérští herci, ani chabá dějová linka, ale prostě mě to bavilo celé, a to včetně super začátku až po konec. Klidně mi dejte tip na něco podobného, díky. ()

Little_Sawy

"Žijeme s chorobou, žijeme v domoch vedle vás, pracujeme v obchodech kde nakupujete, vaše děti si hrají s našimi. Snažíme se bejt normální rodina, snažíme se zjistiť kam, vlastně patříme. Ale, potřebujeme krev. Potřebujeme jí hodně. Nějradši čerstvou. Nezmrazenou." Sakra to byl divnej film, s mířně řízlím Texaským masakrem o šílení rodince, která si to jede na fondué. ()

alameida

horor? spíš trochu nudný komorní příběh vlastně bez jakékoliv zápletky. co se skrývá ve sklepě bylo jasné už od titulků a žádné překvapení se nekonalo. film už tak dost předvídatelný a navíc vše podstatné vyzrazeno v komentářích. no tak, lidi! ()

Swanny

Taková normální rodinka. Proč ne ? Je to zase trochu něco jiného nechapu to podrprůměrné hodnocení. A to finále vůbec nezklamalo, naopak dopadlo to tak jak jsem nečekal. ()

+sfinx+ odpad!

Výzva: shlédnout alespoň první půlku, supervýzva: dokoukat to do konce. Další snímek, který si pod slovem 'horor' představuje pouze nějakou tu krev a vhodný filtr do kamery. Jen další laciný násilnický snímek, který nedokáže nabídnout nic originálního nebo alespoň zajímavého. Pár důvodů, proč se na film podívat: 1) mám rád krev a tenhle násilnický počin mi nesmí chybět do sbírky; 2) až příliš mám rád svého sourozence nebo mne tato tématika alespoň zajímá; 3) nic jiného nedávají ()

Mylan_ek

Slabší film s upírským žánrem, tady upíři mohou na slunce... to je fatální chyba a ani nevíme jak se jejich rodiče zabili nebo co se vlastně stalo.Na konci kde je konečně vidět Lenny ,no upřímně myslel jsem si že je to nějaká zrůda a ne 7 leté dítě co ani jak upír nevypadá. Líbilo se mi že nejedli neměli doma žádné jídlo ale jinak s upírama to upřímně moc nesedí. ()